Sprzedam dom w Buku


Polecamy Państwu idealny  dom w urokliwym miejscu w Wielkiej Wsi (gmina Buk). Otoczony dużym ogrodem z ciekawymi nasadzeniami i z widokiem na staw.

Idealny dom dla klientów poszukujących niebanalnych rozwiązań. Nieruchomość zaprojektowana z dbałością o szczegóły. Wnętrze domu jest jasne i przestronne.

Dom o metrażu 130 m kw. jest podzielony na część dzienną i sypialnianą. Z holu w prawo przechodzimy do funkcjonalnej kuchni z jadalnią (20 m kw.), z której jest duże przejście do salonu (30 m kw.). Na lewo jest część sypialniana – 3 sypialnie (12 m kw., 18 mkw., 24 m kw.) oraz przestronna łazienka (6 m kw.). W domu jest jeszcze pomieszczenie gospodarcze (5 m kw.) a na zewnątrz komponujący się z bryłą domu domek (6 m kw.) do przechowywania rowerów, kosiarki, itp.

Dom jest ocieplony (24 cm warstwa styropianu), co pozwala oszczędzić na ogrzewaniu (gazowe – nowy piec). Dom jest nowocześnie urządzony, w bieli i szarości. Na podłogach są płytki i panele. Zabudowana drewniana duża kuchnia ze sprzętem w cenie domu! W holu i sypialni garderoba przesuwna – w cenie domu!

Z salonu od strony  tarasu roztacza się przepiękny widok na staw otoczony ponad 60 drzewami. Działka o powierzchni 1250 m kw. ma ciekawe nasadzenia. Teren jest ogrodzony. Dom jest zlokalizowany przy cichej i spokojnej ulicy, z dala od ścisłego centrum.

Odległości:

– centrum Poznania 25 km – łatwy i szybki dojazd pociągiem (Kolej Metropolitarna) i PKS, Leonidas,

– centrum Buku – rynek – 1 km

– szkoła podstawowa w Buku  – 1,2  km

– trzy  przedszkola w Buku i żłobek  – najbliższe 1 km

– dwie przychodnie lekarzy rodzinnych – najbliższa 1 km

Cena: 720 000 zł

Prosimy o kontakt osoby naprawdę zainteresowane kupnem domu – tel. 721 66 77 80.

#DomyBuk

#domnasprzedazBuk

#domsprzedażBuk

2 komentarze

  1. Monika pisze:

    Wiosną musi być tu super, zazdroszczę

Dodaj komentarz