Sprawdź ile zaoszczędzisz


Mieszkania tańsze nawet o 45 000 zł lub darmowe miejsce postojowe, to korzyści na które mogą liczyć klienci spółki Family House. Deweloper przygotował bowiem ciekawe promocje obejmujące wszystkie jego inwestycje.

Osoby, które zdecydują się na mieszkanie w inwestycji PERŁA, która powstaje przy ul. Kosińskiego, na poznańskiej Wildzie, zapłacą za nie mniej, jeżeli przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej wpłacą 10 proc. ceny. Natomiast jeżeli zdecydują się na wpłatę 50 000 zł, w niższej cenie nieruchomości dostaną również miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej. W tym budynku, zostały ostatnie dwa wolne mieszkania 2-pokojowe o powierzchni ok. 57 m kw. Co ważne trzeba na nie poczekać tylko do końca roku, bo termin zakończenia budowy zaplanowano na przełom listopada i grudnia 2012 roku.

Podobne warunki promocji obowiązują również w TOPAZIE. Natomiast na niektóre kawalerki i mieszkania 2-pokojowe nałożony jest dodatkowy rabat w wysokości 24 000 zł brutto. Ten najnowszy projekt spółki, który powstanie przy skrzyżowaniu ulicy Bosej z ulicą Myśliwską, wzbogaci poznańską dzielnicę Górczyn. Budynek powstanie niedaleko pętli tramwajowej i autobusowej, zatem taka lokalizacja pozwala na łatwą komunikację z centrum miasta. Co więcej znajdujący się w pobliżu supermarket i centrum handlowe, a także liczne punkty handlowo-usługowe, sprawiają że miejsce to jest atrakcyjne zwłaszcza dla osób, które doceniają życie w mieście.

– Muszę przyznać, że zainteresowanie projektem jest ogromne. Przez prawie półtora miesiąca, od kiedy możliwa jest rezerwacja, ponad 30 mieszkań znalazło swoich właścicieli – wyjaśnia Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House. – Co ciekawe, większość klientów skorzystało ze specjalnej oferty, zatem oprócz kupna mieszkania w atrakcyjnej cenie mogą cieszyć się darmowym miejscem postojowym – dodaje I. Łukomska-Pyżalska. Co ważne inwestycja spełnia wymogi rządowego programu „Rodzina na swoim”, który obowiązuje tylko do końca roku.

Deweloper nie zapomina także o klientach, którzy są zainteresowani zamieszkaniem na Osiedlu Leśnym w Czapurach. W przypadku tej podmiejskiej inwestycji, klienci mogą skorzystać z rabatu i zaoszczędzić nawet 45 000 zł. Po pierwsze wszystkie ceny netto są aktualnie cenami brutto. Dodatkowo, jeżeli przy podpisywaniu umowy rezerwacyjnej klienci zdecydują się na wpłatę 10 proc., otrzymają rabat w wysokości 5 000 zł, co łącznie pozwoli im zaoszczędzić ok. 25 000 zł brutto. Natomiast za mieszkania 4-pokojowe o pow. 63 m2, trzeba aktualnie zapłacić 200 000 zł brutto zamiast 245 000 zł.

Należy zapamiętać, że wszystkie promocje ograniczone są w czasie, a o szczegóły każdej z nich należy zapytać w biurze sprzedaży.

Dodaj komentarz