Sobota z Poznań Open 2019


Zaplanowany na sobotnie południe półfinałowy pojedynek Huberta Hurkacza z Rudolfem Mollekerem podczas challengera tenisowego ATP Poznań Open 2019 przyciągnie zapewne tłumy kibiców do Parku Tenisowego Olimpia. Portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański” będący patronem medialnym turnieju prezentuje program sobotnich gier. 

– To, że Rudolf Molleker jest zdecydowanie niżej w rankingu nic nie znaczy. Wszyscy zawodnicy z pierwszej dwusetki potrafią świetnie grać w tenisa. Mają po prostu słabsze momenty, ale on jest młody, ma ogromny potencjał i potrafi fantastycznie grać – mówi przed sobotnim pojedynkiem Hubert Hurkacz. Spotkanie Hurkacz – Molleker zaplanowano w Parku Tenisowym Olimpia w sobotę około godziny 12. Dodajmy, że Poznań Open 2019 należy do cyklu LOTOS PZT Polish Tour.

POLECAMY MATERIAŁY:

Deblowy finał Poznań Open 2019 nie dla Michała Dembka

POZNAŃ OPEN: Ekspresowe zwycięstwo Hurkacza!

Hubert Hurkacz: przyjechałem wygrać Poznań Open dla polskich kibiców

Program sobotnich spotkań challengera ATP Poznań Open 2019:

Poznań Open to jednak nie tylko turniej główny, ale również mnóstwo innych wydarzeń, które dedykowane są różnym grupom. W środę (5 czerwca) w kinoteatrze Apollo odbył się koncert Julii Pietruchy. Od czwartku (6 czerwca) przez dwa dni potrwa turniej tenisowy dla dzieci Intex Cup. Rywalizacja podzielona jest na cztery kategorie – niebieską (do lat 7), czerwoną (do lat 8), pomarańczową (do lat 9) i zieloną (do lat 10). W piątek (7 czerwca) przewidziane są dwie imprezy. Jedną z nich jest Kids Day, w ramach którego dzieci będą mogły nieodpłatnie wziąć udział m.in. w treningach tenisowych. Z kolei dla dorosłych wieczorem zostanie zorganizowany oficjalny bankiet ATP. Ostatnią taką imprezą będzie organizowany w sobotę (9 czerwca) charytatywny turniej golfowy, który odbędzie się na polu golfowym Kalinowe Pola koło Świebodzina.

tww, fot. Paweł i Piotr Rychter/Poznań Open

Dodaj komentarz