Sobota rabatów z piłkarzami Lecha


Już 16. listopada w Galerii Pestka odbędzie się Sobota Rabatów z piłkarzami klubu KKS Lech Poznań – Szymonem Pawłowskim i Tomaszem Kędziorą, a także byłym już zawodnikiem Piotrem Reissem.

Oprócz specjalnej oferty dla klientów przygotowaliśmy również spotkanie, podczas którego będzie można zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z piłkarzami Lecha.

Ale to nie wszystko – w Sobotę Rabatów odbędzie się także wielki finał Konkursu Rzutów Karnych, który trwa w Galerii Pestka od 12. listopada. Finaliści będą rywalizować o miano najlepszego strzelając na bramkę, której będzie strzegł piłkarz Lecha! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wśród nich między innymi karta przedpłacona o wartości 1000 zł oraz tablety.

Specjalne, darmowe pokazy fitness „Sobotni SKALPEL z Pure”, w których będą mogli wziąć udział klienci Galerii, przygotował klub Pure Fitness Jatomi. Oprócz ćwiczeń znanych z programów Ewy Chodakowskiej na wszystkich chętnych czeka także cycling i zumba. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma zestaw startowy: plecak+Shape+Oshee i pakiet zniżek. Do dyspozycji klientów będzie także trener Jakub Kaczmarek, który poprowadzi konsultacje i udzieli porad dietetycznych.

Poniżej znajduje się graficzna forma newslettera o Sobocie Rabatów w Galerii Pestka.

pestka

Dodaj komentarz