Śmietanka na 10. edycji Klubu Starego Browaru


Poznańska śmietanka towarzyska uczestniczyła w 10. edycji Klubu Starego Browaru! Pokazy mody i koncerty odbywały się od 13 do 16 września. Gwiazdą jubileuszowej edycji była Alicja Majewska, która zaśpiewała dla klubowiczów m.in. swoje największe hity.

Klub Starego Browaru to wydarzenie nie tylko towarzyskie, ale przede wszystkim modowe. Na gości czekały więc pokazy najnowszych kolekcji ponad 50 obecnych w Starym Browarze marek premium na sezon jesień/zima 2017, w tym polskich projektantów (m.in. Bizuu, Robert Kupisz, Bohoboco, Lidia Kalita, Rage Age by Czapul). Jak co roku reżyserem pokazów była niezastąpiona w swym fachu Katarzyna Sokołowska. Stylizacje przygotowała Maria Szaj, dyrektor działu moda „Twojego Stylu”, a o oprawę muzyczną zadbał Tomasz Butowtt. Na wybiegu w Słodowni +2 zaprezentowali się modele z programu „Top Model” TVN i goście specjalni.

Nie byłoby Klubu Starego Browaru bez zbiórki na szczytny cel. Podczas tej edycji ponownie w lobby Blow Up Hall 50:50 uczestnicy mogli wesprzeć Drużynę Szpiku, której prezesem jest Dorota Raczkiewicz.

Zwieńczeniem wieczoru był bankiet, podczas którego goście smakowali wyjątkowe przysmaki przygotowane przez szefa kuchni hotelu Blow Up Hall 5050, dzierżącego jednocześnie tytuł zwycięzcy 5. edycji programu „Top Chef”, Tomasza Purola.

Klub Starego Browaru, jak co roku, poprowadziła uwielbiana przez klubowe towarzystwo Marta Klepka, na co dzień dyrektor Blow Up Hall 5050. Wyjątkowo, przy jej boku pojawił się dziennikarz TVN Bartek Jędrzejak.

Zdjęcia Roger Gorączniak

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Dodaj komentarz