Śmiertelny wypadek na Grunwaldzkiej. Nie żyje młody kierowca. Cztery osoby ciężko ranne! AKTUALIZACJA


Przed północą, na ul. Grunwaldzkiej w pobliżu stadionu i skrzyżowania z Bułgarską rozpędzone BMW wpadło na torowisko i uderzyło w słup trakcyjny. Nie żyje młody kierowca – mieszkaniec Poznania. Cztery osoby (z Plewisk) w wieku 17-20 lat są ciężko ranne.

Zgłoszenie o wypadku policja otrzymała o północy. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem, na prostym odcinku drogi z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad samochodem, wjechał na torowisko, po czym uderzył w słup trakcyjny. Po zderzeniu auto owinęło się wokół słupa i rozpadło na dwie części.

Na miejscu zginął 21-letni mężczyzna. Prawdopodobnie to on kierował autem.   Cztery poszkodowane osoby to dwie kobiety i dwóch mężczyzn w wieku 17-20  lat. Trafili do dwóch poznańskich szpitali. Są w ciężkim  stanie.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.  Według wstępnych ustaleń przyczyną tragedii mogła być brawurowa i zbyt szybka jazda, wiek kierowcy i krótki okres posiadania prawo jazdy.

AKTUALIZACJA: Prokuratura Rejonowa Poznań-Grunwald wszczęła śledztwo w sprawie tego tragicznego wypadku. Zlecona została sekcja zwłok ofiary wypadku.

 

Czytaj także:

Jaguar wjechał w dom

Jesteś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia komunikacyjnego? Napisz do nas, prześlij zdjęcie! My ostrzeżemy innych!!! Piszcie na naszym profilu facebookowym – kliknij tutaj lub na kontakt@naszglospoznanski.pl albo wyślijcie sms na nr tel. 691 895 296.

 

Dodaj komentarz