SmartLunch – Innowacyjny catering dla firm na polskim rynku


Jest wiele aspektów decydujących o wyborze firmy, w której będziemy pracować. Głównymi czynnikami są: wynagrodzenie, odległość od miejsca zamieszkania oraz branża. Coraz więcej osób zwraca także uwagę na dodatkowe benefity. Pracodawcy prześcigają się w ofertach dodatkowych, dopasowanych do potrzeb obecnych i przyszłych pracowników. Coraz popularniejsze są wspólne posiłki w pracy, które stanowią pozytywny element integracji zespołu, a także wpływają na jakość pracy.

Na rynku możemy znaleźć kilka firm oferujących swoje usługi w zakresie organizacji posiłków dla pracowników, równocześnie zwalniając przedsiębiorców z dodatkowych obowiązków. SmartLunch pomaga znaleźć restaurację dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Firma powstała w 2014 roku, obsługuje pracowników na terenie 14 województw i nadal się rozwija. Współpracuje ze sprawdzonymi Restauratorami na terenie całej Polski. Elastyczność oraz doświadczenie w zakresie żywienia to jej niewątpliwe atuty. Nawiązując współpracę ze Smartlunch, zamawianie posiłków może być za pomocą aplikacji, strony www lub interaktywnego smartboxu. Krótko mówiąc, Smartlunch zapewnia kompleksową obsługę.

Współpraca i proces składania zamówień

Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a oferta dopasowywana po dokonaniu weryfikacji preferencji smakowych pracowników. SmartLunch pomaga firmie znaleźć restaurację dopasowaną do jej potrzeb. Po złożeniu zamówienia sugestie dotyczące posiłków trafiają do restauracji za pomocą systemu ocen i komentarzy dostępnych w usłudze. Oceny umożliwiają restauratorowi monitorowanie satysfakcji zamawiających i dostosowanie menu do ich upodobań kulinarnych. Każdy pracownik posiada indywidualne konto, sam wybiera dzień i godzinę posiłku korzystając z aplikacji mobilnej, której obsługa jest niezwykle intuicyjna. Zamówienie trafia bezpośrednio do restauratora, dzięki temu cały proces nie wymaga koordynacji ze strony firmy.

Collection of take away foil boxes with healthy food. Set of containers with everyday meals – meat, vegetables and law fat snacks on white background, top view

Funkcjonalność aplikacji 

Smartlunch to system ułatwiający organizację posiłków, działa na zasadzie platformy łańcuchowej pracodawca-pracownik-restaurator. Każdy z nich ma dostęp do innych funkcji aplikacji.

Jeśli jesteś pracodawcą:

– masz dostęp do listy swoich pracowników,

– możesz edytować dane każdego z nich,

– sprawnie zarządzać kontem pracowniczym, gdy zapomni hasła lub gdy przestanie działać mu karta do logowania w systemie,

– masz dostęp do historii zamówień,

– możesz wygenerować raport w formie arkusz kalkulacyjnego oraz zaimportować do programu kadrowo-płacowego,

– masz dostęp do zakładki statystyki, dzięki której możesz analizować aktywność użytkowników, zobaczyć średni koszt posiłku i dane dotyczące wydatków i wykorzystania dofinansowania.

Jeśli jesteś pracownikiem:

– zamawiasz posiłki za pomocą aplikacji lub strony internetowej,

– dostajesz ciepły posiłek o ustalonej porze i w ustalone miejsce,

– masz dostęp do systemu komentarzy i ocen,

– szybko zamawiasz jedzenie 24/7.

Jeśli jesteś restauratorem:

– zamówienia spływają z wyprzedzeniem, więc planujesz pracę całego zespołu i zakupy z wyprzedzeniem,

– co miesiąc otrzymujesz raport podsumowujący, na podstawie którego możesz ciągle udoskonalać pracę i menu swojej restauracji,

– zarządzasz menu na każdy dzień,

– otrzymujesz wsparcie techniczne i operacyjne,

– otrzymujesz automatyczne rozliczanie,

– masz możliwość łatwego uzupełniania oraz aktualizacji menu,

– masz możliwość limitowania dań.

Zaufanie 

Badania wykazały, że codzienne spożywanie pełnowartościowych posiłków przez pracowników, zwiększa ich wydajność o 20%. Warto zatem zainwestować i wybrać firmę z wieloletnim doświadczeniem na rynku, bo dzięki aplikacji Smartlunch oszczędzasz czas. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy ciągle są w biegu. Docenią ją firmy chcące zapewnić swoim pracownikom dostęp do różnorodnych smaków, a jednocześnie chcą uniknąć kosztów związanych z zatrudnianiem nowych osób odpowiedzialnych za organizację posiłków. To także doskonała opcja dla tych, którym zależy na automatycznym systemie archiwizacji i rozliczania zamawianych dań. Aplikacji zaufały jedne z największych polskich firm!

Dodaj komentarz