SKF Politechnika Poznańska traci Paulinę Pachurkę


Przyjmująca Paulina Pachurka z SKF Politechnika Poznańska na zasadzie wypożyczenia przeniosła się do zespołu WTK KDBS Włocławek. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Paulina Pachurka trafiła do SKF Politechnika Poznańska z MLKS Zawisza Sulechów i była podstawową zawodniczką, ale w sezonie 2018/2019 zagra w WTK KDBS Włocławek. – Paulina spędziła z nami kilka sezonów, w których zawsze wyróżniała się walecznością i sportowymi umiejętnościami. Była bardzo ważnym ogniwem zespołu, a poza boiskiem jest bardzo wartościową osobą i zawodniczką, która nie raz pomagała w akcjach dla młodzieży. Dziękujemy jej serdecznie i życzymy powodzenia w nowym zespole. Nie żegnamy się jednak na stałe. Ruch kadrowy związany z Pauliną oznacza, że będą jeszcze transfery do zespołu na pozycję przyjmującej – powiedział członek zarządu klubu, Michał Sułkowski.

Wiadomo, że oficjalne przygotowania do sezonu drugoligowy zespół SKF Politechnika Poznańska rozpocznie się 7 sierpnia, a potem uda się na zgrupowanie do Mielna. Pierwszym testem zespołu będzie występ w dniach 1-2 września w X Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu w Piłce Siatkowej Kobiet, który odbędzie się w Hali CS Politechniki Poznańskiej.

Dodaj komentarz