SKF Politechnika Poznańska poznała rywali w II lidze


Polski Związek Piłki Siatkowej zgodnie z propozycją Wydziału Rozgrywek zatwierdził skład II ligi kobiet, w której kolejny sezon będą występować siatkarki SKF Politechniki Poznańskiej. W sumie w grupie I znajdzie się aż 10 zespołów, a runda zasadnicza II ligi rozpocznie się 7 października 2017 roku.

W zbliżającym się sezonie 2017/2018 w rozgrywkach II ligi siatkówki kobiet mają rywalizować 42 zespoły, które zostały podzielone na cztery grupy. Siatkarki SKF Politechniki Poznańskiej, którym patronuje dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”, będą rywalizować w grupie I z zespołami: UKŻPS COCCODRILLO Kościan, E.Leclerc Orzeł Elbląg, KS Spójnia Stargard, TPS Czarni Słupsk, WTS KDBS Bank Włocławek, KS Murowana Goślina, APS Rumia, Enea PTPS II Piła i SMS Police.

Wiadomo już, że runda zasadnicza II ligi kobiet rozpocznie się 7 października, a zakończyć się najprawdopodobniej 17 marca 2018 roku. Kibice SKF KS Politechniki Poznańskiej w nowym tygodniu mają poznać nazwisko nowego szkoleniowca i nowe zawodniczki. Zespół w nowym składzie zaprezentują się fanom podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Otwarcia Sezonu w piłce siatkowej kobiet, który w dniach 2-3 września odbędzie się w stolicy Wielkopolski.

POLECAMY MATERIAŁY (wystarczy kliknąć):

SKF Politechnika Poznańska poznała rywali w II lidze

Nasz Głos Poznański nadal z SKF KS Politechnika Poznańska

SKF Politechnika Poznańska w finale Kinder+ Sport

Puchar dla kadetek SKF Politechniki Poznańskiej

Historyczny sukces SKF Politechnika Poznańska

Przypomnijmy, że klub SKF Politechnika Poznańska wspierany jest finansowo przez Wydział Sportu Miasta Poznania. Patronem medialnym jest dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Tomasz Woźniak, fot. archiwum NGP

 

Dodaj komentarz