Sesja ślubna w 2019 – nowe trendy w fotografii


Ślubna sesja to wspaniała pamiątka na długie lata – zdjęcia pozwalają w niezwykły sposób uwiecznić wyjątkowe chwile i stanowią skarbnicę wspomnień. Planujesz wesele w 2019 roku i chcesz poznać najnowsze tendencje? Prezentujemy najważniejsze trendy w fotografii ślubnej – zainspiruj się!

Ujęcia z drona

Drony opanowały świat fotografii ślubnej, stając się znakomitym narzędziem do tworzenia zapierających dech w piersiach zdjęć. W 2019 roku rola bezzałogowych statków powietrznych w tworzeniu ślubnych fotorelacji nadal będzie bardzo ważna, a szczególne popularne stanie się uwiecznianie Pary Młodej na tle efektownych krajobrazów, dzikiej, nieposkromionej przyrody lub morskiego żywiołu. Wykonywane z dużej wysokości fotografie mogą prezentować zakochaną parę jako niewielki wycinek większej całości, co nada zdjęciom niepowtarzalnego uroku i oryginalnego charakteru.

Sesje w podróży poślubnej

W 2019 roku bardziej popularne staną się również profesjonalne sesje zdjęciowe realizowane w czasie egzotycznych podróży poślubnych. Fotografie wykonane na tle prowansalskich pól lawendy czy wśród norweskich fiordów, ujęcia uchwycone na jednej z wąskich uliczek Florencji, a także zapierające dech w piersiach zdjęcia na piaszczystych plażach Tajlandii – to tylko niektóre propozycje fotografów oferujących sesje dla Młodych Par. Zagraniczna sesja może być wykonana w czasie podróży poślubnej lub zrealizowana podczas jednodniowego wypadu – wszystko zależy od możliwości finansowych pary.

Zdjęcia z ukochanym pupilem

Najnowsze trendy ślubne wskazują na to, że romantyczne sesje przybiorą w 2019 roku niekonwencjonalny wyraz. Jednym z ciekawszych pomysłów jest zaangażowanie do sesji ukochanego zwierzaka – psa, kota lub innego pupila. Zwierzęta zawsze wychodzą na zdjęciach naturalnie, a luźna atmosfera udziela się również właścicielom, którzy w otoczeniu ukochanego czworonoga przestają się stresować pozowaniem. Przy organizowaniu sesji z pupilem warto zaopatrzyć się w smakołyki oraz zabawne akcesoria – ozdobne muszki czy inne gadżety, dzięki którym zwierzak będzie prezentował się wyjątkowo uroczo.

Baśniowe klimaty

Wedding plannerzy zapowiadają, że w 2019 roku popularne staną się sesje ślubne inspirowane światem baśni. Barokowy przepych, bogato zdobione suknie, leśne plenery, popularne motywy z bajek, stonowana kolorystyka – to najważniejsze wyznaczniki trendu, który przyszedł do nas z zachodu Europy. Powstające w ten sposób fotografie ślubne będą stanowić wspaniałą pamiątkę dla przyszłych pokoleń.

Ile kosztuje oryginalna sesja ślubna w Poznaniu?

W Poznaniu fotografów nie brakuje. Dostępna w sieci baza ofert fotografów na wesele w okolicy podaje, że ceny sesji są bardzo zróżnicowane; mieszczą się w zakresie od 1500 do nawet 4500 zł. Ostateczny koszt usługi jest uzależniony od indywidualnych preferencji Młodej Pary, wykorzystanego w czasie sesji sprzętu fotograficznego, a także odległości od miejsca, w którym realizowana jest sesja. Często na koszt składa się również usługa wizażysty lub fryzjera.

 

 

Dodaj komentarz