Ruszył nabór do sekcji SKF Politechnika Poznańska


Świętujący w tym roku 10. rocznicę powstania klub SKF Politechnika Poznańska ogłasza nabór na nowy sezon do sekcji, w których można trenować siatkówkę od klasy I szkoły podstawowej do kadetek. Najlepsze siatkarki występują w rozgrywkach II ligi PZPS i Pucharze Polski. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

SKF Politechnika Poznańska zaprasza siatkarki i miłośniczki tej dyscypliny sportu na treningi w grupach: juniorskiej (rozgrywki WZPS), kadetek (III liga, Mistrzostwa Wielkopolski Kadetek), młodziczek (Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek), młodziczek początkujących (gimnazjum). Ponadto w klubie funkcjonuje „grupa początkująca”, która bierze m.in. dział w obozach i turniejach towarzyskich i grupy mini siatkówki z podziałem na klasy I-III i IV-VI. Startują one w Mistrzostwach Wielkopolski w Mini Piłce Siatkowej, wyjeżdżają na obozy oraz turnieje towarzyskie.

Zajęcia prowadzone są w następujących lokalizacjach:
– Szkoła Podstawowa nr 85, ul. Tomickiego 16 w Poznaniu
– III Liceum Ogólnokształcące, ul. Strzelecka 10 w Poznaniu
– CS Politechniki Poznańskiej (nowa hala), ul. Piotrowo 4 w Poznaniu
– Hala Politechniki Poznańskiej, ul. Jana Pawła 28 w Poznaniu

Osoby zainteresowane naborem do proszone są o kontakt drogą elektroniczną z Michałem Sułkowskim celem umówienia się na zajęcia naborowe: michalsulkowski1984@wp.pl. Zapraszamy również na klubową stronę www.skfks.pl (wystarczy kliknąć).

Przypomnijmy, że pierwszy zespół SKF Politechnika Poznańska oficjalne przygotowania do sezonu rozpocznie 7 sierpnia, a potem drużyna pod wodzą Damiana Gapika uda się na zgrupowanie do Mielna. Pierwszym testem zespołu będzie występ w dniach 1-2 września w X Ogólnopolskim Turnieju Otwarcia Sezonu w Piłce Siatkowej Kobiet (wystarczy kliknąć), który odbędzie się w Hali CS Politechniki Poznańskiej.

Występy zespołu SKF Politechnika Poznańska w rozgrywkach II ligi są możliwe dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania. Natomiast głównym sponsorem klubu jest firma FOREX Polska, a oficjalnym przewoźnikiem klubu FOX Travel. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

POLECAMY MATERIAŁY:

Znamy rywalki SKF Politechnika Poznańska w II lidze

Michał Sułkowski managerem SKF Politechnika Poznańska

Znamy pierwsze zmiany w SKF Politechnika Poznańska

Dodaj komentarz