Rusza Strefa Kibica w Poznaniu


Na 112-metrowym telebimie będzie można obejrzeć mecze mundialu. Na poznaniaków czeka też strefa gastronomiczna i wiele atrakcji dla całych rodzin.

Strefa Kibica zlokalizowana jest na pl. Marka, w centralnym miejscu Międzynarodowych Targów Poznańskich, tuż obok Iglicy. Działać będzie od 14 czerwca do 15 lipca.

– Dziękuję Targom, że podjęły się tego działania – mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent miasta. – Strefa Kibica to nie tylko możliwość wspólnego udziału w wielkim wydarzeniu sportowym. Ze względu na swoją lokalizację to także doskonała okazja do integracji poznaniaków i mieszkańców okolicznych gmin, którzy mogą bez problemu dojechać tu komunikacją miejską czy Koleją Metropolitalną. Trzymam kciuki za sukcesy naszej reprezentacji, która od lat nie była w tak dobrej formie.

Na kibiców czekać będą punkty gastronomiczne m.in. z zapiekankami, kiełbasą z grilla, przekąskami i napojami. Dla smakoszy przygotowano specjalną strefę „Kuchnie świata”, w której codziennie serwowane będą przysmaki kuchni narodowych uczestniczących w mundialu krajów.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz