Rozpoczyna się sprzedaż III etapu na Nowych Ogrodach


Przy ul. Meissnera 2 prace nabierają tempa. W sprzedaży pojawił się już III etap inwestycji Nowe Ogrody. Osiedle wzbogaci się o dwa budynki – powstanie 116 mieszkań, duża hala garażowa oraz 7 lokali usługowo-handlowych. Zgodnie z planem budowa rozpocznie się w bieżącym roku, a jej zakończenie nastąpi w IV kwartale 2017 roku.  

nowe ogrody

Osiedle Nowe Ogrody to kompleks mieszkaniowy, w ramach którego powstanie osiem etapów, łącznie do użytku zostanie oddanych około 650 lokali. Będą to pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, w których, na każdej klatce schodowej, pojawią się cichobieżne windy dostępne z poziomu hali garażowej. Mieszkania zaprojektowano tak, by zapewnić maksymalną funkcjonalność, ustawność pomieszczeń i komfort.

Każdy nowy projekt tworzymy w oparciu o głosy płynące od naszych Klientów. Dbamy, by mieszkania spełniały ich wymogi zarówno w kwestii metrażu, funkcjonalności, jak i możliwości finansowych. Przygotowaliśmy pulę lokali dostępnych w programie MdM – zaznacza Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

W I etapie osiedla Nowe Ogrody do użytku oddano 73 mieszkania i 7 lokali handlowo-usługowych, w II powstaje 85 mieszkań, natomiast w ramach III zaplanowano 116 mieszkań, z których każde będzie wyposażone w balkon, przestronny taras lub – te znajdujące się na parterze – w ogródki. W nowym etapie, podobnie jak w poprzednich, dostępne są kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 27 do 78 mkw z możliwością aranżacji większych powierzchni. Ceny za metr kwadratowy kształtują się od 5 900 zł brutto do 6 200 zł brutto.

W projekcie III etapu przewidziano również około 150 miejsc postojowych w hali garażowej. Cena pojedynczego miejsca to 25 tys. zł. Plan uwzględnia również wybudowanie komórek lokatorskich oraz 7 lokali usługowo-handlowych na parterze. Ich koszt to 7 000 zł za mkw brutto.

Sylwia Lester

 

 

Dodaj komentarz