Runmageddon Kids i Junior na start wakacji


Już 22 i 23 czerwca, tuż po zakończeniu roku szkolnego dzieci, młodzież, a także dorośli będą mogli spektakularnie przywitać wakacje, biorąc udział w Runmageddonie Poznań. Runmageddon Kids i Junior w podpoznańskim Country Parku będzie idealną okazją by z przytupem rozpocząć wakacje i zapewnić najmłodszym niesamowitą, ekstremalną zabawę.

Tuż po zakończeniu roku, dzieci z całej Wielkopolski i okolic będą mogły wystartować w Runmageddonie Kids i Junior.

– Chyba nie ma lepszego pomysłu na rozpoczęcie wakacji niż sportowe wyzwanie w pięknym, malowniczym miejscu. Wyzwanie, które rozbudzi żądze przygód i odwagę, a do tego zapewni medal na znak niesamowitego wyczynu – mówi prezes Runmageddonu Jaro Bieniecki. – Dzieci uwielbiają pokonywać trasy z przeszkodami, wiem to obserwując swoje dzieci. Wyzwala to w nich siłę i ducha zdrowej rywalizacji, dlatego w całej Polsce dajemy szansę małym, a od tego roku też nastoletnim Runmageddończykom na przeżycie niecodziennej przygody.

Podczas tegorocznej edycji dzieci w wieku 4-11 lat będą mogły wystartować w Runmageddon Kids, zaś młodzież między 12-15 rokiem życia będzie miała okazję po raz pierwszy zmierzyć się z formułą Junior. Tegoroczne trasy poprowadzone będą na terenie podpoznańskiego Country Parku „Pod Gajem”. Z jednej strony będą sielskie, a z drugiej naszpikowane przeszkodami, dlatego zapewnią moc niecodziennych wrażeń. A co czekać będzie dorosłych? Dla nich, organizator zaplanował trzy formuły: Intro ( 3 km, 15 przeszkód) – dystans idealny dla adeptów Runmageddonu; Rekrut nieco dłuższy, bo 6 kilometrowy odcinek z ponad 30 utrudnieniami oraz Classic – 12- kilometrową trasę z 50 przeszkodami. Intro i Rekrut pokonać też mogą osoby po 16 roku życia, których gotowość do startu potwierdzi opiekun prawny. Więcej informacji o zapisach oraz możliwość zakupu pakietów startowych dostępne są na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-poznan-22-06-2019.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz