Sprzedaż biletów na musical "Rodzina Addamsów" | Nasz Głos Poznański

Rozpoczyna się sprzedaż biletów na musical „Rodzina Addamsów” w Teatrze Muzycznym w Poznaniu


7 maja o godz. 12.00 w kasie oraz na stronie internetowej Teatru Muzycznego w Poznaniu rozpoczyna się sprzedaż biletów na wrześniowe i październikowe spektakle „Rodzinny Addamsów”. Będzie to pierwsza premiera teatru w sezonie 2018/2019.Zdjęcia z castingu do musicalu na końcu artykułu.

Koprodukcja Teatru Muzycznego w Poznaniu i Teatru Syrena w Warszawie to przebojowy musical, którego premiera miała miejsce na Broadwayu w 2010 roku, przyciągając tłumy widzów. Pokazywany był także niemal w całej Europie i Ameryce. Na scenie oglądamy historię upiornej rodzinki mieszkającej na bagnach w starym, wiktoriańskim zamku. Głównymi bohaterami opowieści są Gomez i Morticia, których córka Wednesday, zwana księżniczką ciemności, dorasta i zakochuje się w uroczym chłopaku imieniem Lucas. Prosi ojca, aby zachował to w tajemnicy przed swoją ukochaną żoną. Wszystko zmieni się pewnego wieczoru, kiedy przy jednym stole spotkają się obie rodziny pochodzące z dwóch różnych światów.

Twórcą „Rodziny Addamsów” jest amerykański rysownik Charles Addams. Od lat 30. przygody upiornej rodzinki zaczęły się ukazywać w formie komiksu na łamach popularnego amerykańskiego tygodnika „The New Yorker”. Następnie, w latach 1964-1965, emitowano stworzony na jego podstawie serial telewizyjny, a w 1991 roku miała miejsce premiera słynnego filmu „Rodzina Addamsów”. W obsadzie znaleźli się między innymi Anjelica Huston, Raúl Juliá oraz Christina Ricci, dla której występ okazał się przepustką do hollywoodzkiej kariery. Obraz doczekał się również kontynuacji w 1993 roku oraz w 1998 roku jako „Rodzina Addamsów: Zjazd rodzinny”.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz