Rozpocznij podróż z gwiazdami na TOUR SALONIE!


W piątek, na MTP rozpoczęły się  targi turystyczne TOUR SALON.  Miłośnicy podróżowania spotkają się z gośćmi wielkiego formatu: Katarzyną Pakosińską, Adamem Wajrakiem, Jackiem Hugo Baderem, czy Jarosławem Kuźniarem. Na targach będą aż dwie sceny: Scena Duża (w Alei Lipowej) i Scena Mała (w pawilonie 7), na których przez  trzy  dni będzie się dużo działo.

Każdy kto odwiedzi TOUR SALON, rozpocznie z targów podróż do najciekawszych zakątków w Polsce i na świecie. Znajdziemy tam inspiracje, zaplanujemy wyjazdy – małe i duże. Urokliwe miejsca w Polsce, egzotyka dalekich krain przyciągnie ciekawych świata, różnych kultur oraz zwyczajów. Wystawcy przygotują atrakcje i konkursy, które wciągną w świat podróżowania,  zwiedzania i odkrywania nowych miejsc od seniorów, rodziców z dziećmi po młodzież, czy globtroterów.

W dwóch pawilonach targowych znajdziemy oferty wystawców z Polski i zagranicznych. Ferie w Wielkopolsce zaczynają się zaraz po targach TOUR SALON. Dlatego dla tych, którzy jeszcze nie wybrali miejsca na wakacje zimowe odwiedzenie targów może być dobrą szansą na zimowe wakacje last minute.

Oferty turystyczne krojone są teraz na miarę klientów i tak będzie również na TOUR SALONIE – wyjaśnia Maria Kowalska, dyrektor targów TOUR SALON. Na targach znajdziemy zarówno propozycje turystyki aktywnej, kolonii i obozów dla dzieci, pobyty w sanatoriach, parkach rozrywki w całej Europie, spa, a także sielankowe, czyli agroturstykę i wakacje na wsi.

Spotkania z podróżnikami

W Poznaniu spotkać się będzie można ze znanymi podróżnikami. Zaproszeni goście przeniosą  nas do Puszy Białowieskiej, Gruzji i w inne wyjątkowe miejsca.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz