Rozpoczęły się Poznańskie Targi Piwne (ZDJĘCIA)


W piątek rozpoczęły się Poznańskie Targi Piwne – a wraz z nimi druga edycja Street Food Spot. Pierwszy dzień imprezy uświetnił koncert legendarnego zespołu Akurat cenionego za świetny koncertowy show, ale także za inteligentne, dowcipne oraz zaangażowane teksty. Zdjęcia na końcu tekstu.

 

PTP to wydarzenie, którego osoby związane z branżą piwowarską, jak i jej miłośnicy nie mogą ominąć! Spodziewanych jest blisko 70 wystawców, a wśród nich miodosytnicy i producenci cydrów. Rozwój sektora gastronomicznego oraz wzrastające zainteresowanie konsumentów stworzyły potrzebę organizacji profesjonalnej imprezy targowej. Na targi zapraszani są producenci, dystrybutorzy i importerzy piw rzemieślniczych, właściciele restauracji oraz barów, a także miłośnicy złocistego trunku i znakomitego jedzenia.

Międzynarodowa konferencja i prestiżowe konkursy!

Poznańskie Targi Piwne zyskały miano największego w Polsce festiwalu piw rzemieślniczych, który na dwa dni zmienia Poznań w stolicę piwa kraftowego. Tegoroczna edycja to zarówno międzynarodowy i prestiżowy Konkurs Piw Rzemieślniczych, jak i Poznański Konkurs Piw Domowych, dwa wydarzenia, które na stałe wpisały się w kalendarz miasta i regionu.

European Mead Makers Association –  to nowy partner Poznańskich Targów Piwnych. Dzięki współpracy z EMMA targi staną się miejscem pierwszej konferencji miodosytników europejskich, której gośćmi będą przedsiębiorcy oraz eksperci z całej Europy.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz