Rodzinny Zakątek z V etapem


Deweloper KM Building rozpoczął sprzedaż domów z V etapu projektu Rodzinny Zakątek w Błażejewie koło Kórnika. Powstaną łącznie 62 domy w zabudowie szeregowej. Budowa już trwa.

Osiedle Rodzinny Zakątek powstaje od 2013 roku. Do tej pory deweloper wybudował już domy dla 145 rodzin. W drugim kwartale 2020 roku ukończono realizację etapu IV, a już na wiosnę deweloper rozpoczął budowę etapu V. Teraz został on wprowadzony do sprzedaży.

Etap V Rodzinnego Zakątka to w pierwszej kolejności dwa szeregowce po 10 domów każdy – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Łącznie w ramach V etapu powstaną 62 domy w zabudowie szeregowej. Wraz z nowym etapem pojawią się nowe powierzchnie proponowanych lokali. Tym razem mniejszy dom będzie miał 73,75 mkw., a większy – 92,10 mkw. Cechą charakterystyczną jest dobrze przemyślany układ pomieszczeń. Umożliwia on podział domu na strefę dzienną i nocną. Parter składa się z przestronnego salonu i aneksu kuchennego, toalety oraz pomieszczenia gospodarczego. Z kolei piętro to 2 lub 3 sypialnie oraz łazienka. Ponadto nowe domy będą wyposażone w system indywidualnego sterowania ogrzewaniem – w każdym pomieszczeniu osobno.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz