Robak zawodnikiem kolejki, trzech w jedenastce


Marcin Robak został wybranym najlepszym zawodnikiem 29. kolejki Lotto Ekstraklasy. Napastnik Kolejorza trafił też do jedenastki kolejki. Poza nim uznanie w oczach piłkarskich ekspertów NC+ oraz portalu onet.pl znaleźli Dawid Kownacki oraz Radosław Majewski.

 
W sobotni wieczór drużyna Nenada Bjelicy pokonała na wyjeździe Wisłę Płock 3:0, a bramki dla Niebiesko-białych zdobywali Marcin Robak oraz Radosław Majewski. Obaj zawodnicy poznańskiego Lecha dzięki dobrej grze zostali docenieni przez piłkarskich ekspertów i znaleźli się w jedenastce 29. kolejki Lotto Ekstraklasy. Uznanie w oczach dziennikarzy NC+ oraz portalu onet.pl zyskał także Dawid Kownacki, który w tamtym spotkaniu zanotował dwie asysty.

Zawodnicy Kolejorza zdominowali jedenastkę 29. kolejki. Żaden inny klub nie miał w niej aż trzech reprezentantów. Dla Robaka to trzecie tego typu wyróżnienie w obecnym sezonie. Kownacki w zestawieniu najlepszych ligowców znalazł się po raz piąty, a Majewski po raz czwarty został doceniony przez piłkarskich ekspertów w sezonie 2016/17.

Źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz