Zaczyna się Retro Motor Show w Poznaniu


Retro Motor Show na MTP w Poznaniu (26-28 października) to spotkania ludzi z pasją do klasycznej motoryzacji, w miejscu wypełnionym stylem i historią.

Aż pięć pawilonów wystawienniczych wypełnionych będzie klasyczną, piękną motoryzacją. Będzie
co podziwiać, bowiem w Poznaniu zobaczymy cały przekrój motoryzacji XX wieku. Wśród prezentowanych eksponatów  znajdziemy rowery, motorowery, motocykle, samochody, autobusy, ciągniki, wozy policyjne i strażackie a nawet czołgi, pojazdy wojskowe, tramwaj i armatę!

– Retro Motor Show to żywa lekcja historii, która doskonale wpisuje się w obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości oraz 100-lecia Powstania Wielkopolskiego. Wątki niepodległościowe
i powstańcze będą miały swój silny akcent także wśród prezentowanych pojazdów”
powiedział dyrektor targów, Bartosz Dembiński. „Przygotowaliśmy liczne atrakcje w tym strefy mody z poszczególnych dziesięcioleci, strefę retro tuningu, a dla pasjonatów ratujących motoryzacyjne dzieła sztuki – Akademię Renowacji” dodał dyr. Dembiński.

Trzecia już edycja targów Retro Motor Show bez wątpienia przyciągnie tłumy zwiedzających, których z roku na rok przybywa. W zeszłym roku na pasjonatów czekało  600 pojazdów zgromadzonych na 29 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bogata i zróżnicowana ekspozycja prezentująca nie tylko pojazdy zabytkowe, ale również metody ich renowacji prezentowane w strefie Akademii Renowacji wyróżnia te targi spośród pozostałych wydarzeń branżowych.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz