Reduta Nowe Podolany zaprasza na Dzień Otwarty


W najbliższą sobotę, 9 marca, EBF Development zaprasza wszystkich poszukujących własnego M na Dzień Otwarty przy ulicy Jasielskiej 14D/8. Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się o nowym, obecnie realizowanym etapie inwestycji Reduta Nowe Podolany, a także obejrzeć gotowe mieszkania, których cena rozpoczyna się już od 5100 zł/m2.

Dzień Otwarty to wyjątkowe wydarzenie, które stało się tradycją w naszej firmie – mówi Agata Nowaczyk, specjalistka z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development – Jak w każdą sobotę, tydzień po targach mieszkaniowych, będziemy do dyspozycji klientów przy ulicy Jasielskiej 14D/8 w godzinach 10.00 – 15.00 – dodaje Agata Nowaczyk.

Goście odwiedzający inwestycję 9 marca będą mogli obejrzeć zarówno gotowe już lokale o powierzchni 55 – 136 m2, jak również zapoznać się z najnowszą ofertą – Pięciokondygnacyjny budynek oznaczony numerem 8, który niedawno trafił do sprzedaży oferuje mieszkania 2, 3, 4, a także 5 – pokojowe o powierzchni od 47 do 85 m2 – informuje Agata Nowaczyk. Z myślą o potrzebach klientów zaplanowano również komórki lokatorski, naziemne miejsca postojowe, jak i podziemną halę garażową. Ponadto, nie zabraknie również elementów małej architektury, czyli chodników, drogi wewnętrznej i oświetlenia. Każda klatka schodowa zostanie wyposażona w cichobieżną windę z sygnalizacją głosową. Cena, jaką trzeba zapłacić za metr kwadratowy wynosi 5 950 zł brutto. Finalizacja projektu planowana jest na koniec II kwartału 2020 roku.

Dodaj komentarz