Ranking bukmacherów online 2019


Który legalny bukmacher jest najlepszy na polskim rynku zakładów bukmacherskich? W przeciągu ostatnich dwóch lat, po wejściu Ustawy Hazardowej, wiele się zmieniło w kwestii zakładów wzajemnych. Każdego roku pojawiają się nowi operatorzy, którzy chcą zawalczyć o miano najlepszego bukmachera, starając się przekonać do siebie graczy. Zakłady bukmacherskie w Polsce rozwijają się w zawrotnym tempie, dlatego warto uważnie przyglądać się tej branży. Fani zakładów sportowych z pewnością zastanawiają się jak w roku 2019 będzie wyglądała ścisła czołówka. Warto chwilę się zastanowić nad tym tematem.

Ranking bukmacherów 2019 – czego należy się spodziewać w tym roku?

Po nowelizacji Ustawy Hazardowej na polskim rynku zakładów wzajemnych wiele się zmieniło. Na mocy ustaleń tego dokumentu wiele podmiotów zmuszonych było wycofać swoją działalność z Polski, ponieważ nie spełniały wymagań, które Ministerstwo Finansów narzuciło firmom, które chcą oferować swoje usługi w naszym kraju. Rok 2017 był okresem, w którym znacząco wzrosło zainteresowanie zakładami sportowymi, jednak ranking legalnych bukmacherów składał się tylko z sześciu pozycji, ponieważ tylko tyle firm mogło oferować zakłady wzajemne w naszym kraju. Ze względu na to serwisy sportowe wręcz prześcigały się w tworzeniu coraz nowszych zestawień.

W kolejnym roku pojawiło się znacznie więcej firm, które otrzymały licencję na zawieranie zakładów bukmacherskich. W związku z tym zmienił się również i ranking bukmacherów. Obecnie aż 17 operatorów posiada koncesję Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych. Co prawda niektórzy z nich jeszcze nie wystartowali ze swoją działalnością, jednak na ten moment liczba podmiotów bukmacherskich w naszym kraju niemalże się potroiła, a rok 2019 jeszcze się nie skończył, więc można się spodziewać, że kolejne firmy otrzymają licencje. Oto aktualna lista bukmacherów: Totolotek, Milenium, Fortuna, STS, PZBuk, forBET, LV BET, TotalBET, SuperBet, eTOTO, eWinner, Typiko, Traf – Zakłady Wzajemne, Polski Bukmacher, BestBet, BetClic oraz BetFan. Powyższej listy nie należy traktować jako ranking zakładów bukmacherskich, ponieważ kolejność na liście jest przypadkowa.

Wraz z regularnym pojawianiem się nowych operatorów, u których gracze mogą zacząć obstawianie, świat zakładów sportowych otrzymuje powiew świeżości. Minęła połowa roku 2019, a już dwóch kolejnych bukmacherów otrzymało licencję. Wystarczy tylko poczekać aż wystartuje Polski Bukmacher ze swoimi dwiema nowymi stronami oraz BestBet. Pod koniec tego roku z pewnością ranking bukmacherów będzie wyglądał zupełnie inaczej niż jeszcze na początku tego roku.

Nowe zakłady bukmacherskie w Polsce

W tym roku już dwie firmy otrzymały licencję Ministra Finansów, natomiast dwie kolejne oficjalnie zaczęły swoją działalność. BetFan ruszył w kwietniu i jak do tej pory zbiera dosyć pozytywne opinie, natomiast na początku czerwca powraca BetClic, który jeszcze przed wejściem Ustawy Hazardowej był bardzo popularny wśród polskich typerów. Eksperci spodziewają się, że ranking bukmacherów w Polsce przejdzie wiele gruntownych zmian. Czy tzw. „Wielka Trójka” zakładów bukmacherskich, czyli STS, Fortuna oraz Totolotek utrzyma swoje czołowe pozycje? Tego można się tylko domyślać, jednak jedno jest pewne, na liście na zakłady bukmacherskie online ranking dojdzie do kilku poważnych zmian. Dodatkowo kilka poważnych firm, jak chociażby Bwin, złożyły do Ministerstwa odpowiednie dokumenty i czekają na ich rozpatrzenie. Jeśli jeszcze w tym roku światowy bukmacher otrzyma zezwolenie, zakłady bukmacherskie ranking może stanąć na głowie.

Zamiany są jednak dobrą wiadomością dla graczy. Dlaczego? Otóż wraz z wejściem nowych firm można się również spodziewać wielu promocji i bonusów na start. Operatorzy stale dostosowują swoją ofertę do oczekiwań graczy, więc kiedy pojawia się silna konkurencja, jak francuski BetClic, na rynku z pewnością zajdą jakieś zmiany w ofertach tzw. „starych wyjadaczy”.

Aplikacje mobilne i ich rozwój

Kiedy wpisujemy w wyszukiwarkę takie zapytania jak „bukmacherzy online ranking” lub też „legalny bukmacher ranking” w poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty bukmacherskiej, jednym z głównych kryteriów wyboru operatora jest posiadanie aplikacji mobilnej. Większość czynności wykonujemy na smartfonie, przeglądając Internet, grając w gry, oglądając filmy, używając aplikacji mobilnych właściwie do wszystkiego. Ogromnym minusem jest to, że bukmacher nie posiada mobilnej aplikacji. Dlatego wielu polskich operatorów inwestuje w rozwój mobilnych technologii, co również wpływa na ich pozycję oraz na to jak kształtuje się ranking bukmacherow. Wielu ekspertów przypuszcza, że bukmacherzy, którzy chcą osiągnąć status najlepszego operatora, muszą mieć dobrze dopracowaną aplikację.

Sprawdź ranking zakładów bukmacherskich online 2019 rynekbukmacherski.pl/ranking-bukmacherow-2019/

Czy rzeczywiście można wyłonić najlepszego bukmachera?

Prawie codziennie wiele osób poszukuje informacji na temat bukmacherów internetowych, tego co oferują, jakie mają opinie, jakie operator posiada bonusy oraz czy dostępne są kody promocyjne. Niejeden użytkownik natknął się na post w stylu „Legalni bukmacherzy ranking, tylko tutaj znajdziesz najlepszego bukmachera”. Tego typu artykuły sponsorowane, jak sama nazwa wskazuje, są opłacone przez bukmachera, który w ten sposób „wygrywa” bukmacherzy ranking. Do informacji, które podawane są na tego typu stronach www, należy podchodzić ze sporą dawką sceptycyzmu. Jeśli rzeczywiście chcesz się dowiedzieć, w których firmach najlepiej jest założyć konto i zacząć grę, najkorzystniej będzie zrobić swoje własne śledztwo i zorientować się w tym, co dokładnie oferują legalni bukmacherzy oraz jaka oferta będzie najkorzystniejsza dla Ciebie.

Podsumowując, obecnie nie wiadomo w jaki sposób zmieni się ranking bukmacherski w roku 2019, jednak możemy być pewni, że nadejdzie kilka zmian, które są nieuchronne. Na aktualizację zestawień trzeba będzie nieco poczekać, jednak kiedy nowi bukmacherzy wystartują oraz nabiorą rozpędu, rankingi bukmacherskie z pewnością będą ewoluowały.

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

 

Dodaj komentarz