Rajd Niepodległości: Pobiedziska, Swarzędz, Tarnowo Podgórne


10 listopada  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach, rajdy.wpobiedziskach.pl oraz gminy: Pobiedziska, Swarzędz i Tarnowo Podgórne zapraszają na III Rodzinny Samochodowy Rajd Niepodległości. W rytmie dobrej zabawy, poszukiwania prawidłowych przejazdów i niekiedy pisku opon na samochodowych próbach sprawności uczestnicy wyruszą na trasę w przeddzień najważniejszego święta dla wszystkich Polaków. Patronat objął podobnie jak w poprzednich edycjach „Nasz Głos Poznański”.

rajd niepodleglosci

Rajdowe emocje rozpoczną się w Pobiedziskach zbiórką uczestników. Po wyjaśniającej tajniki pokonania trasy odprawie zawodnicy wyposażeni w materiały rajdowe wyruszą w kierunku mety. Na trasie zwiedzą ciekawe i interesujące miejsca trzech gmin: Pobiedzisk, Swarzędza i Tarnowa Podgórnego.  W każdej z gmin rozegrane zostaną podczas rajdu samochodowe próby sprawności. Najlepsi wyłonieni podczas konkursu nagrodzeni zostaną specjalnymi pucharami ufundowanymi przez Burmistrzów Pobiedzisk i Swarzędza oraz Wójta Gminy Tarnowo Podgórne.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich spragnionych niecodziennych emocji i atrakcji. Zabawa dla całej rodziny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Trasa rajdu jest zakodowana przy pomocy specjalnego zapisu. Zadaniem uczestnika jest prawidłowy przejazd trasy w wyznaczonym czasie, wykonanie samochodowych prób sprawności i prób rekreacyjnych. Uczestnicy poruszają się po drogach publicznych podczas normalnego ruchu drogowego. Wygrywa załoga, która zgromadzi na swoim koncie w klasyfikacji generalnej najmniej punktów karnych.

Wśród nagród dla najlepszych ufundowane przez KIA Delik Przeźmierowo czeka  6 samochodów KIA z pełnymi zbiornikami paliwa na weekend. Dodatkowo fundator nagród głównych uhonoruje samochodem KIA na weekend z pełnym zbiornikiem paliwa najlepszą załogę z gminy Tarnowo Podgórne.

Zakończeniem rajdowych emocji i sportowych zmagań będzie meta w restauracji Vectoria w Tarnowie Podgórnym, gdzie uhonorowani zostaną zwycięzcy rajdu.

Dla każdego uczestnika przygotowany został specjalny pakiet rajdowych emocji, sportowe uniesienia podczas pokonywania trasy, potężna dawka adrenaliny na samochodowych próbach sprawnościowych oraz wesoła zabawa dla całej rodziny.

Zapraszamy 10 listopada 2013 na wyjątkowe i pełne atrakcyjnych nagród wydarzenie.

Szczegóły, informacje i zapisy na stronie internetowej: www.rajdy.wpobiedziskach.pl

Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach, www.rajdy.wpobiedziskach.pl , Gmina Pobiedziska, Gmina Swarzędz, Gmina Tarnowo Podgórne.

Sponsor główny: KIA Delik Przeźmierowo

Patronat medialny: Telewizja WTK, epoznan.pl, Radio Merkury, www.naszglospoznanski.pl , Nasz Głos Poznański.

1 komentarz

  1. rajdowiec pisze:

    super relacja z poprzedniego rajdu !!! to jest dzienikarstwo na max poziomie, gratuluje!!!

Dodaj komentarz