Radio Merkury wydało płytę „95 goli na 95-lecie Kolejorza”


Lech Poznań obchodzi 19 marca Jubileusz 95-lecia. W niedzielę zagra mecz ligowy z Górnikiem Łęczna. Spotkaniu będą towarzyszyły atrakcje przygotowane przez klub z okazji rocznicy. W obchody włączyła się także poznańska rozgłośnia Polskiego Radia – Radio Merkury Poznań, która od wielu lat transmituje na antenie wszystkie mecze Kolejorza. Mamy dla Was pięć egzemplarzy płyty!

Dziennikarze sportowi przeszukali radiowe archiwum dźwiękowe i odnaleźli w nim 95 najgorętszych, najważniejszych, najpiękniejszych, niezapomnianych goli strzelonych przez piłkarzy Kolejorza w ostatnich latach. Dzięki archiwalnym nagraniom Słuchacze, kibice Lecha Poznań, a także zawodnicy przypomną sobie, jak padały te bramki. „95 goli na 95-lecie” to prawie 30 minut emocji, radości i okrzyków: gol, gol, gol!  Z pasją relacjonowali te gorące momenty radiowi komentatorzy sportowi: Krzysztof Ratajczak, Grzegorz Hałasik, Wojtek Bernard, Maciej Henszel i Dawid Cytrowski.

– Wierzę, że 95-lecie Kolejorza będzie uhonorowane Pucharem Polski i tytułem Mistrza Polski. Zanim jednak będziemy cieszyć się z tych osiągnięć warto wrócić pamięcią do wspaniałych emocji, jakich dostarczali nam strzelcy najpiękniejszych goli. Dziękujemy za nie i liczymy na więcej już od następnego meczu – mówi prezes Radia Merkury Poznań Filip Michał Rdesiński.

Z realizacji płyty cieszy się szef redakcji sportowej Radia Merkury Krzysztof Ratajczak. – Tą płytą chcieliśmy zrobić Słuchaczom i sobie miły prezent w roku jubileuszu 95-lecia Kolejorza i 90-lecia poznańskiego Radia. A dla piłkarskich sprawozdawców nie ma nic piękniejszego niż oznajmianie kibicom o golach zdobywanych przez ukochaną drużynę – powiedział.

Płyty „95 goli na 95-lecie Lecha Poznań”  są do zdobycia na stronie internetowej Radia Merkury, na radiowym Facebooku i wszędzie tam, gdzie Radio Merkury jest z niebiesko – białymi. Pierwsza okazja pojawi się w przerwie meczu Lecha z Górnikiem 19 marca. Gratisowymi egzemplarzami radiowcy obdarują także laureatów radiowych konkursów m.in. w czasie niedzielnej audycji pt. „W sportowym rytmie’’ po godzinie 18.05. szym/elach

Czytaj także:

Nie idziesz sam – #95Lecha

Mieliśmy dla Was pięć egzemplarzy płyty! Konkurs trwał do 21 marca, do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo, gdzie mogą odebrać płytę.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

Zobacz inne nasze konkursy, które aktualnie trwają – kliknij tutaj.

1 komentarz

  1. Piotr Kobylarek napisał(a):

    Piękna pamiątka

Dodaj komentarz