Puszczykowo ma nowego komendanta policji


Komendant Miejski Policji w Poznaniu insp. Maciej Nestoruk powierzył obowiązki komendanta Komisariatu Policji w Puszczykowie  Małgorzacie Trzybińskiej, która była ekspertem Wydziału Prewencji KMP. W uroczystej zbiórce z okazji powierzenia obowiązków wziął udział burmistrz Puszczykowa Andrzej Balecerek.

– Gratuluję awansu, życzę wytrwałości i efektywnego kierowania policyjnym zespołem – mówił podczas uroczystej zbiórki w Komisariacie Policji w Puszczykowie insp. Maciej Nestoruk, który wręczył rozkaz personalny kom. Małgorzacie Trzybińskiej. Komendant KMP w Poznaniu podkreślił, że to stanowisko będzie stanowić nowe doświadczenie w dotychczasowej karierze zawodowej Pani Komendant.

Małgorzata Trzybińska służbę w Policji zaczęła w lutym 2002 roku. Pierwsze lata spędziła w Komisariacie Miejskim na Jeżycach, gdzie większość czasu spędziła w Referacie Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii, którego została kierownikiem w czerwcu 2008 roku. Od 2010 roku związała się z Komendą Miejską Policji w Poznaniu, pracując w Wydziale Prewencji. Od 31 sierpnia br. kieruje pracą Komisariatu Policji w Puszczykowie.

oprac. tww, źródło: KWP w Poznaniu

Dodaj komentarz