Pudzianowski i strongmani na targach Metalmex 2017 Trendy i Innowacje w Wysogotowie


Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży 29 września podczas kolejnej edycji targów branżowych Metalmex 2017 Trendy i Innowacje. Jedną z wielu atrakcji będą zawody strongman’ów pod okiem Mariusza Pudzianowskiego.  Patronat sprawuje „Nasz Głos Poznański”.

Już po raz ósmy firma Metalmex zaprasza na ogólnopolskie targi branżowe Metalmex Trendy i Innowacje 2017. Podczas targów zaprezentowana zostanie najnowsza oferta przemysłu meblarskiego, swe propozycje pokażą najwięksi producenci w branży. Aktualne trendy, czołowi dostawcy, renomowane marki i najciekawsze rozwiązania techniki oraz technologii dedykowane firmom zajmującym się obróbką drewna, produkcją mebli i aranżacjami wnętrz.

W tym roku część wystawiennicza zostanie podzielona na sześć stref. Główna z nich to strefa branżowa – wystawcy: Agencja AMK, Ameri-pol, Arte Metal, Beko, Blum, Bucina, Demos, Design Light, Euroled, Gamet, Hettich, Henr, Homag, Hranipex, Invest, Kronospan, Laguna, Magura, Manufaktura Łomża, Niemann, Pöttker, Proform, Rehau, Reisser, Schilsner, Schwinn SCM Group, Siro,  Siso, Soeko, Spieki kwarcowe A. Krupa, Thermoplast, Wiech, Zobal

Pięć pozostałych stref to:
Metalmex’owska Arena Designu, którą wzorem lat ubiegłych wypełnią wystawy młodych polskich designerów, studentów Uniwersytetu Artystycznego, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a także Politechniki Poznańskiej

Strefa Sztuki, to  wystawy pod patronatem V.A. Gallery Poland, w ramach których zaprezentowane zostaną m.in. zdjęcia wielokrotnie nagradzanego w świecie, polskiego fotografika, piewcy kobiecego piękna -Michała Pazia

Aktywni i kreatywni, tu prace zaprezentują, pasjonaci nowych technologii, uczniowie Technikum Elektroniczno- Mechanicznego w Poznaniu,  laureaci między innymi – Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości 2016

Upcyklingowy zawrót głowy – to miejsce gdzie  po raz drugi pokażemy jakie mogą być efekty  gdy przy odrobinie chęci i kreatywności nada się nową formę i funkcjonalności niepotrzebnym przedmiotom. Ubiegłoroczna edycja okazała się na tyle ciekawa i inspirująca, iż zdecydowaliśmy się na kontynuację pomysłu, ale już w rozszerzonej formie. Tym razem ogłoszony zostanie konkurs- przy wsparciu radia Eska-  i zaproszone do niego szersze grono osób.

Bikezone –  tegoroczna nowość –  dedykowana miłośnikom rowerów i wszelakich sportów z nimi związanych.  Wystawa obejmie zarówno rowery pamiętające zamierzchłą przeszłość, jak i te które stanowią efekt nowych technologii.

Główną sportową atrakcją i wydarzeniem tegorocznej edycji targów będą organizowane po raz drugi  zawody Strongman’ów. W tym dniu, za sprawą najsilniejszych ludzi w Polsce – Sławomira Toczka Marcina Wlizło, Bartłomieja Grubby, Przemysława Brzozy, Piotra Czaplewskiego oraz Krzysztofa Schabowskiego  z pewnością zatrzęsie się – przynajmniej w Wysogotowie – ziemia.

A wszystko to pod czujnym okiem Mariusza Pudzianowskiego, 5-cio krotnego mistrza świata, najsilniejszego człowieka na świecie w historii Strongman, człowieka, którego zna cała Polska!!!

Konferansjerem tej edycji targów będzie powszechnie znany i lubiany dziennikarz i artysta estradowy Irek Bieleninik.

Emocjom sportowym – wzorem ubiegłego roku będzie towarzyszył szczytny – zbiórka pieniędzy na wsparcie sekcji koszykarzy na wózkach, która od kilku lat działa w Koninie, a powstała z inicjatywy Fundacji imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Jest to jedyna taka drużyna w Wielkopolsce, wśród jej zawodników jest aż 5 członków KADRY POLSKI!!!

Oczywiście nie zabraknie konkursów, akcji promocyjnych, dobrej muzyki, pysznej kawy, cateringu i miłej atmosfery.

Fotorelację z ub. roku zobacz tutaj:

Mariusz Pudzianowski i strongmani w Wysogotowie (GALERIA)

Partnerzy główni: gmina Tarnowo Podgórne, Strefa płyt, Wielkopolska Izba Przemysłowo Handlowa, Kronospan.

Jednym z partnerów medialnych jest Nasz Głos Poznański.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj.

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Pozostali partnerzy: Mercedes Benz Duda – Cars, Transport Gruntkowski, INVEST.

Metalmex to miejsce, w którym robi się interesy i poznaje nieprzeciętnych ludzi. To platforma łącząca biznes ze sztuką i sportem. To kreatywność i innowacyjność.

Fot. Roger Gorączniak

 

Dodaj komentarz