Przetasowania w składzie Enea Energetyk Poznań


Trwa poważna przebudowa składu zespołu Enea Energetyk Poznań, który zakończył sezon 2018/2019 dopiero na szóstym miejscu w tabeli I ligi siatkówki kobiet. Patronem medialnym klubu jest dwutygodnik i portal „Nasz Głos Poznański”.

Środkowa Simona Dreczka i przyjmująca Klaudia Świstek to aktualnie jedyne siatkarki, które kolejny sezon będą reprezentować klub Enea Energetyk Poznań na zapleczu Ligi Siatkówki Kobiet. Dotychczas z klubem pożegnały się: Agata Sklepik, Wiktoria Wnuk, Natalia Budnik, Aleksandra Pasznik, Katarzyna Urbanowicz, Iwona Zuzel, Karolina Bohdanowicz, Karolina Różycka i Izabella Rapacz. Ponadto wiadomo już, że podopieczne Marcina Patyka w nowym sezonie będą występować w Hali CityZen przy Drodze Dębińskiej, gdyż dotychczasowa hala stała się za mała dla kibiców Energetyka.

Przypomnijmy, że w każdy wtorek w ramach cyklu „Siatkarski wtorek” i współpracy dwutygodnika oraz portalu „Nasz Głos Poznański” z Wielkopolskim Związkiem Piłki Siatkowej  prezentujemy najnowsze informacje z lokalnych parkietów. Więcej wyników na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej (wystarczy kliknąć).

Dodaj komentarz