Przeszkody Runmageddonu Poznań


– Runmageddon w Country Parku zapowiada się bardzo ekstremalnie i przygodowo. Mamy nadzieję, że nowe trasy, nowa lokalizacja przypadną do gustu Runmageddończykom i skuszą osoby, które jeszcze nie spróbowały smaku naszego ekstremalnego wyzwania. Startując po raz pierwszy w Runmageddonie warto wiedzieć, że na naszych trasach ludzie sobie pomagają. Panuje tu bardzo przyjazna atmosfera. Każda osoba, która biegnie pierwszy raz, dobiegając na metę mówi, że jeszcze nigdy nie spotkała tylu pomocnych dłoni. Runmageddon integruje i daje prawdziwy zastrzyk energii – mówi Jaro Bieniecki, pomysłodawca i prezes Runmageddonu.

Runmageddon Poznań startuje w sobotę 22 czerwca i potrwa do niedzieli. Do tego czasu pozostało jeszcze kilka dni by wybrać formułę dla siebie i zakupić pakiet startowy. Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie www: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-poznan-22-06-2019.

Czytaj także:

Przygotowanie na dobry start. Runmageddon Poznań

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz