Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


NIEDZIELA

Lato dla dzieci z #NAWOLNYM

Kolejny rok z rzędu, Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania stanie się miejscem kulturalnych spotkań. Spektakle teatralne w ramach projektu #NAWOLNYM skierowane są do najmłodszych widzów, w celu zapewnienia im niezapomnianych wrażeń. W niedzielę będą mogli zobaczyć spektakl Teatru Fuzja – „Pograjki”. Organizatorem akcji jest Miasto Poznań.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie – https://www.nawolnym.poznan.pl/

Cena: 2 zł

Godz. 16.30, Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania

Aktywna niedziela z Jogą przy Fontannie

Wszyscy poznaniacy, którzy chcą trochę się porozciągać, mogą wziąć udział w wydarzeniu Joga przy Fontannie w parku im. Adama Mickiewicza. To wakacyjny cykl zajęć na świeżym powietrzu. Fani zdrowego trybu życia będą mogli sprawdzić swoją siłę i wytrzymałość, a także poznać różne style jogi. Akcję będzie odbywać się co niedzielę, do końca wakacji.

Więcej informacji na stronie wydarzenia – https://www.facebook.com/events/2315080805372945/

Godz. 9, park im. Adama Mickiewicza

Udział jest bezpłatny.

Tutaj zaczęła się historia… – 35-lecie Triathlonu w Polsce

Podpoznański Kiekrz w 1984 roku stał się miejscem pierwszych zawodów triathlonowych w Polsce. Wszechstronna dyscyplina sportowa powróci w to miejsce dokładnie w 35. rocznicę tego wydarzenia. Dla osób, które pragną spędzić aktywną niedzielę i obserwować sportowe zmagania na żywo, czeka Triathlon Kiekrz 2019. Rocznicowa edycja imprezy będzie kombinacją pływania, kolarstwa i biegania na różne dystanse czasowe.

Więcej informacji na stronie wydarzenia – https://www.facebook.com/events/2232711293720637/

Godz. 8, Ośrodek POSiR Kiekrz, ul. Chojnicka 35.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz