Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


Lato na Targach – piłkarskie emocje

Trening piłkarski z Akademią Reissa oraz warsztaty rolkowe z RollRunners – to wszystko czeka na poznaniaków, którzy odwiedzą Międzynarodowe Targi Poznańskie. Sportowe emocje to część atrakcji w ramach akcji „Lato na Targach”. W programie znalazły się też animacje na plaży. Taki sam program obowiązuje także w niedzielę.

Więcej informacji na temat akcji „Lato na Targach” można znaleźć na stronie wydarzenia – https://www.mtp.pl/pl/aktualno%C5%9Bci/lato-na-targach/

Godz. 11-13 (trening z Akademią Reissa), godz. 12-16 (animacje na plaży), godz. 16-19 (warsztaty rolkowe), MTP (wejście od ul. Głogowskiej)

Udział w zabawie jest bezpłatny.

Wycieczka po Ostrowie Tumskim

Brama Poznania zaprasza na intrygujące spotkania z bohaterami z przeszłości. Podczas wycieczki z przewodnikiem można będzie zobaczyć zabytki Ostrowa Tumskiego i poznać ich historię. To atrakcja skierowana do całych rodzin – dzieci, dorosłych i seniorów.

Więcej informacji na stronie Bramy Poznania – http://bramapoznania.pl/lato19-ostrow-tumski-przepis-na-sukces/

Godz. 17, Śluza Katedralna (róg ul. Dziekańska)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rodzinne poranki teatralne

W ramach projektu „Sąsiedzki dom sztuki” Dom Sąsiedzki zaprasza dzieci, a także całe rodziny na przedstawienie „Pracownia snów”, czyli opowieść o malarce Marii Anto i jej sennych podróżach. W programie oprócz przedstawienia kamishibai przewidziane są także weekendowe warsztaty rodzinne.

Godz. 11, Dom Sąsiedzki (ul. Bukowa 2a, wejście od ul. Kasztanowej)

Wydarzenie jest dofinansowane z budżetu Miasta Poznania, udział w nim jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia – https://www.facebook.com/events/2724495564259503/

Piłkarskie atrakcje w Posnanii

Wraz z rozpoczynającym się sezonem 2019/20 nadszedł czas na zaprezentowanie składu drużyny Lecha Poznań. O oprawę muzyczną oraz prowadzenie wydarzenia zadba Jacek Mezo Mejer. Na osoby, które wezmą udział w prezentacji, będzie czekała możliwość spotkania z piłkarzami, zdjęcia, a także promocje zakupowe.

Godz. 13, Galeria Posnania (ul. Pleszewska 1)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie wydarzenia Lecha Poznań – https://www.facebook.com/events/2409562895988934/

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz