Promują europejską turystykę w Poznaniu


Prawie 100 amerykańskich agentów specjalizujących się w sprzedaży wycieczek do Europy spotyka się w stolicy Wielkopolski z przedstawicielami branży turystycznej Starego Kontynentu. To w ramach organizowanego po raz pierwszy European Travel Agent Forum.

Celem ETAF jest stworzenie platformy do zacieśnienia współpracy między największymi biurami podróży w USA a europejskimi firmami oferującymi szeroko rozumiane usługi turystyczne. Na wydarzenie składa się cykl prelekcji i paneli dyskusyjnych oraz spotkań networkingowych. Swoją ofertę prezentują sieci hoteli oraz niezależni właściciele ośrodków turystycznych, operatorzy wycieczek, firmy organizujące przeloty, a także agencje promujące różnorodne destynacje. European Travel Agent Forum to także wizyty studyjne, dzięki którym amerykańscy agenci mają okazję lepiej poznać ofertę turystyczną miasta gospodarza.

– Bardzo się cieszę, że udało się sprowadzić do Poznania tak ważne wydarzenie. Dziś turyści amerykańscy zajmują trzecie miejsce, zaraz po Niemcach i Brytyjczykach, wśród ogółu zagranicznych gości odwiedzających nasze miasto. Jestem pewien, że dzięki pogłębiającej się współpracy z amerykańską branżą turystyczną, wkrótce będzie ich jeszcze więcej – mówi Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta Poznania.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz