Prezes Warty o rywalach: to zespół, w którym grają piłkarze chamy…


Izabella Łukomska – Pyżalska, prezes Warty Poznań na swoim profilu facebookowym, napisała o Garbarni Kraków m.in.: „(…) to zespół, w którym grają piłkarze chamy, (…). Chcieli wyłudzić 1,2 mln, ale są zadowoleni z 80 tys…”.

Garbarnia dołączyła do zespołów, które ubiegają się – podobnie jak Warta – o awans do I ligi piłkarskiej. Krakowskiego klubu właściciele Warty delikatnie ujmując nie darzą sympatią. Przypomnijmy, Jakub Pyżalski, właściciel klubu w czerwcu 2016 roku pojedynku zielonych z Garbarniąobrzucił wulgaryzmami zawodnika gości Petera Borovicanina oraz jego żonę. Sąd w Poznaniu, w marcu, nakazał właścicielowi Warty zapłacić zawodnikowi i jego żonie po 40 tys. złotych oraz  20 tys. zł na rzecz fundacji Feminoteka.

A oto wpis Izabelli Pyżalskiej, prezes Warty (pisownia oryginalna):

,,W tabeli II ligi robi się coraz ciaśniej i ciekawiej. Do walki o awans włącza się Garbarnia.
tak to ten zespół, w którym grają piłkarze chamy, którzy lubią wszystkich obrażać, w tym kobiety prezeski przeciwnych klubów wyzywać od k.r.w w obecności męża, a potem manipulują, montują i wycinają filmiki i udają niewiniątka, bo chcą wyłudzić od nich sądownie pieniądze. Chcieli wyłudzić 1,2 mln, ale są zadowoleni z 80 tys… bo nie odwołują się, a my tak )
Przed nami jeszcze trzy kolejki walki o ligowe punkty, jak uważacie które trzy zespoły pewnie awansują? Kto będzie grał w barażu?
Powodzenia ŁKS – mam nadzieje, że spotkamy się w 1 lidze

2 komentarze

  1. Rafo pisze:

    Pani Izo! Czekam na awans i trzymam kciuki za Warte!!!

  2. Michał pisze:

    Zieloni – Czekamy na awans !!!

Dodaj komentarz