Prezenty na 40-te urodziny – 5 idealnych propozycji!


Czterdzieste urodziny to kolejny krok na naszej drodze życia. To czas pierwszych wniosków, podsumowań i refleksji nad dokonanymi sukcesami i porażkami. To również czas świętowania i wspólnego celebrowania chwil. Prezenty na 40 urodziny powinny więc oddawać wyjątkowość tej okazji, dlatego też przygotowaliśmy 5, najlepszych propozycji prezentowych.

1. Zestaw szklanek do whisky 

Sześć o pojemności 340ml, zamkniętych w drewnianej szkatułce. To dzięki nim wzniesiemy toast, zorganizujemy wieczorną imprezę na tarasie lub postawimy na honorowym miejscu w kuchni. Na wieczku pudełka możemy wyryć imię solenizanta lub kilka słów upamiętniających ten dzień.

2. Zegar kominkowy

Dla fanów antyków i klimatycznych wnętrz świetnie nada się kominkowy zegar, z wygrawerowanymi życzeniami lub mottem życiowym. Idealne zestawienie orzechowego drewna, ze złotymi dodatkami doda uroczystości elegancji i spełni swoją funkcję w salonie lub sypialni.

3. Zestaw ręcznik + filiżanka

Dla każdego miłośnika długich kąpieli, pływania w basenie miejskim i picia gorących czekolad. Po relaksie lub po ulubionej aktywności fizycznej nic tak nie uspokaja jak gorący napój w dedykowanej i sprezentowanej z okazji urodzin filiżance. Świetny zestaw dla każdej mamy, cioci lub siostry.

4. Biżuteria

Diamenty to ponoć najlepszy przyjaciel kobiety. Sporo w tym racji, dlatego też zawsze w przypadku prezentów należy rozważać biżuterię. Kobieta ucieszy się z np. srebrnego wisiorka z wyrytym imieniem, a mężczyzna z nieśmiertelników.

5. Kubełek na lód

Brzmi dziwnie? Skąd! Kubełek na lód świetnie sprawdzi się do zimnego piwa, które spożywamy podczas meczu siatkówki. Na działkę, do grilla i ostrej karkówki. Do szampana, gdy trzeba świętować najpiękniejsze wspólne chwile. Dodatkowo kubełek posiada możliwość graweru.

Dużo więcej inspiracji z okazji 40 urodzin znajdziemy na stronie eprezenty.pl.

 

1 komentarz

  1. Bartek pisze:

    Najfajniejszym prezentem jest wspólne spędzanie czasu i jestem pewny że lepszego nie ma. Moja żona ma urodziny w październiku i tak się składa, że Musical Metro będzie wtedy w Arenie. Dokładnie 6 października, ale bilety już kupiłem bo stwierdziłem, że nie ma na co czekać a jestem pewny że będzie zachwycona ;)

Dodaj komentarz