Grunwaldzka w Plewiskach będzie zamknięta w weekend


Uwaga, 21 i 22 października ulica Grunwaldzka w Plewiskach będzie zamknięta.

Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu informuje, że wykonawca robót na ul. Grunwaldzkiej w Plewiskach, firma EUROVIA POLSKA S.A., ze względu na liczne kolizje z urządzeniami podziemnymi, które nie były w projekcie przewidziane do przebudowy oraz ze względu na bardzo trudne warunki gruntowe i zmianę technologii wykonania kanalizacji deszczowej w obrębie skrzyżowania z ul. Szkolną,  a także ze względu na liczne i intensywne opady deszczu, które w znaczny sposób opóźniały prawidłowe wykonanie poszczególnych elementów drogi, zwrócił się do zamawiającego
o przedłużenie terminu zakończenia robót do 12 listopada.

Wykonawca informuje także, że 21 i 22 października planowane jest układanie warstwy ścieralnej na całej szerokości przebudowywanej ulicy.

W sobotę, 21 października około godziny 5.00 zamknięta zostanie ulica Grunwaldzka na odcinku od ulicy Północnej do Szkolnej. Ponowne otwarcie ul. Grunwaldzkiej planowane jest w niedzielę. Jak podkreśla wykonawca, wszystko uzależnione jest jednak od warunków atmosferycznych. Dla kierowców wyznaczony zostanie objazd w obu kierunkach ulicami: Wołczyńską, Sycowską, Fabianowską i Szkolną.

Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności i zwracanie szczególnej uwagi na oznakowanie.

Dodaj komentarz