Remonty na Ratajach i Grunwaldzie | Nasz Głos Poznański

Remonty na Ratajach i Grunwaldzie


Trwają ostatnie prace przy budowie Estakady Katowickiej, która już niedługo będzie przejezdna. W środę rozpoczną się również prace drogowe na ul. Husarskiej.

– W związku z realizacją jednych z ostatnich etapów prac przy przebudowie Estakady Katowickiej jak i ul. Husarskiej nastąpią, w obrębie tych inwestycji, zmiany w organizacji ruchu – informuje Krzysztof Kaczanowski z Poznańskich Inwestycji Miejskich.

W nocy z wtorku na środę, z 10 na 11 października, nastąpi zamknięcie południowej jezdni ul. Chartowo/Żegrze w kierunku ul. abp. A. Baraniaka, na odcinku od ul. Bobrzańskiej do ul. Wiatracznej. Ruch samochodowy w obu kierunkach będzie się odbywał nitką północną na ogólnych zasadach.

Natomiast 11 października (środa) nastąpi częściowe zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Husarskiej, na odcinku od bloku mieszkalnego przy ul. Grochowskiej 53 do wyjazdu z ul. Husarskiej na ul. Grochowską – budynek przy ul. Grochowskiej 49a.

– Uprzejmie prosi się o nie parkowanie pojazdami na ww. odcinku drogi oraz na odcinku dojazdowym do zamkniętego odcinka jezdni, tj. na ul. Husarskiej przy budynkach mieszkalnych Grochowska 51 i 53, aby umożliwić pojazdom budowy dojazd do miejsca robót – dodaje przedstawiciel PIM.

źródło poznan.pl

Dodaj komentarz