Poznańskie Targi Piwne − jedyne takie wydarzenie w samym sercu Wielkopolski!


Poznańskie Targi Piwne 2019 to przede wszystkim doskonała zabawa, edukacja i wyjątkowe smaki, które na długo pozostają w pamięci. – Podczas najbliższej edycji swoją piwną ofertę zaprezentuje ponad 60. browarów i dystrybutorów. Z prawie 500 kranów poleje się ponad 700 różnych piw, cydrów i miodów pitnych – mówi Grzegorz Stachurski, organizator PTP 2019. Patronat objął „Nasz Głos Poznański”.

Wszystkich miłośników i pasjonatów smaku rzemieślniczego piwa zapraszamy 15 16 listopada 2019 roku na Międzynarodowe Targi Poznańskie, gdzie odbędzie się siódma edycja Poznańskich Targów Piwnych oraz trzecia edycja Street Food Spot. Do dyspozycji gości będą dwie hale wypełnione najlepszym piwem oraz wyśmienitym jedzeniem.

Piwo – najstarszy i najczęściej spożywany napój alkoholowy ma wiele różnych odsłon. Może być orzeźwiające lub o obfitym słodowo-chmielowym smaku. Słomkowo-żółte lub ciemno-bursztynowe. Warzone w sposób tradycyjny lub z dodatkiem miodu, owoców, przypraw, czy nawet warzyw co ma znaczący wpływ na jego aromatyczno-smakowy profil. Poznańskie Targi Piwne od lat zapraszają swoich gości do poznawania i doświadczania tej szerokiej palety smaków i aromatów oferowanej przez współczesny świat rzemieślniczego piwa. Jeśli chcesz spróbować najciekawszych w tym sezonie Sour, Gose, Grodziskie, Pastry Stout i wielu innych, to koniecznie musisz wpaść na Poznańskie Targi Piwne 2019!

Organizatorzy stworzyli niesamowite miejsce na kulturalnej mapie Poznania, w którym można nabyć limitowane edycje piw, poradzić się ekspertów i piwowarów, ale i poznać wiodących producentów i dystrybutorów napojów alkoholowych, w tym innowacyjne marki dopiero wchodzące na rynek. Targi zapoczątkowane w 2013 roku przez pasjonatów podbiły serca miłośników piwa zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki czemu każda kolejna edycja mogła szczycić się coraz większą liczbą zgromadzonych na miejscu gości. Niezliczona ilość piwa z całej Polski, przedstawiciele gastronomii, właściciele sklepów i hurtowni, blogerzy, redaktorzy pism branżowych, a w końcu miłośnicy i wielbiciele piwa tworzą niepowtarzalny klimat Poznańskich Targów Piwnych.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz