Poznaniacy zmieniają preferencje i wybierają domy


Poznaniacy, szukając domów zwracają też uwagę na kontakt z przyrodą i komunikację z miastem. Każdy dom jest położony na działce 500 m kw., dzięki czemu, będąc u siebie, można podjąć aktywność fizyczną we własnym ogrodzie, zaczerpnąć świeżego powietrza – po prostu zmienić na moment otoczenie, będąc bezpiecznym i nadal u siebie. Co jeszcze ma do zaoferowania deweloper? Między innymi infrastrukturę osiedlową zapewniająca komfort, w tym między innymi szlabany przy wjeździe, wraz z kontrolą dostępu, a także domofony. Wykonana została pierwsza z dróg wewnątrzosiedlowych.

Osiedle Przy Jeziorach, złożone z domów bliźniaczych, wyróżnia się lokalizacją.

Budujemy przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu, w obrębie administracyjnym Kiekrza i blisko Strzeszyna, między jeziorami: Strzeszyńskim, Kierskim i Kierskim Małym. Czujemy bliskość przyrody, ale też z łatwością dojedziemy do miasta. Przystanek autobusowy znajduje się około 2 minuty spaceru od inwestycji. Ponadto w sąsiadujących Złotnikach jest do dyspozycji węzeł przesiadkowy Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, gdzie można zostawić auto i przesiąść się do szynobusa jadącego do centrum – zauważa Tomasz Pietrzyński.

Lokalizacja Osiedla Przy Jeziorach przypadnie do gustu też młodym rodzicom, ponieważ w odległości do 3 km są wszelkie placówki oświatowe dla rozwoju ich pociech – żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa. Z tej części Poznania można łatwo wyjechać autem chociażby na trasę szybkiego ruchu S11. – Trafiamy w gusta klientów na rynku nieruchomości i już planujemy kolejne etapy Osiedla Przy Jeziorach, by stworzyć jak najlepsze miejsce do życia dla poznaniaków. Warto też odwiedzić dom pokazowy na osiedlu, by przekonać się, co proponujemy – podsumowuje Tomasz Pietrzyński.

 

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz