Poznań: Tryptyk miejski


Grupa Przewodników PoPoznaniu.pl i zespół gramiejska.pl zapraszają do udziału w spacerach tematycznych i grach turystycznych z okazji 114. rocznicy włączenia do Poznania Jeżyc, Łazarza i Wildy.

 

28 marca godz. 17. Tryptyk miejski – Jeżyce Borejków, początek: fontanna przed Teatrem Wielkim, przewodnik: Anna Basińska; w czasie spaceru zainteresowani mogą odebrać od przewodnika karty do gry turystycznej „Jeżyce”;

29 marca godz. 10 i 15. Tryptyk miejski – Łazarz zez tyndy do tamtyndy, początek: VIII LO ul. Głogowska, przewodnik: Piotr Ciesielski; w czasie spaceru zainteresowani mogą odebrać od przewodnika karty do gry turystycznej „Św. Łazarz”;

30 marca godz. 12 i 15. Tryptyk miejski – wild, wild, Wilda…, początek: pomnik Powstańców Wielkopolskich ul. Wierzbięcice, przewodnik: Piotr Sosiński; w czasie spaceru zainteresowani mogą odebrać od przewodnika karty do gry turystycznej „Wilda”.

Liczba kart do gier turystycznych jest ograniczona. Na stronie www.gramiejska.pl można znaleźć szczegóły dotyczące gier (zasady udziału, nagrody) oraz pobrać karty startowe w formacie PDF i wydrukować we własnym zakresie. Udział w grach jest bezpłatny.

Wycieczki są prowadzone w konwencji Free Walking Tours, tzn. jeśli spacer spodoba się uczestnikom, można podziękować przewodnikowi napiwkiem.

Dodaj komentarz