Poznań Motor Show – informacje komunikacyjne


Od dzisiaj do niedzieli odbywać się będą w Poznaniu targi Motor Show. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem najlepiej dojechać na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich komunikacją miejską.


Odbywająca się od 1992 roku impreza Poznań Motor Show to jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Europie. Co roku przyciąga nie tylko fanów motoryzacji, ale także wystawców z całego kraju, którzy na swoich stoiskach prezentują premiery najnowszych marek. Motor Show to 15 pawilonów pełnych motoryzacyjnych emocji, 60 motoryzacyjnych premier, 170 wystawców i 200 tysięcy uczestników.

Wielką zaletą targów Poznań Motor Show jest ich lokalizacja. Znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Kolejowego oraz Dworca Autobusowego. Międzynarodowe Targi Poznańskie przyciągają tłumy.

– Aby uniknąć kolejek przy kasach zachęcamy do kupowania biletów online w przedsprzedaży, które są dostępne w niższej cenie. Posiadając bilet zakupiony przez Internet można dodatkowo skorzystać na ich podstawie z komunikacji miejskiej organizowanej przez ZTM. Należy mieć przy sobie wydrukowany bilet na Poznań Motor Show, a dojazd i powrót MPK w dniu ważności biletu na targi jest bezpłatny – informuje Karolina Nawrot, rzecznik Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz