Rusza Poznań Motor Show


Setki samochodów, 60 polskich premier, europejska premiera Volkswagena, tunningowane motocykle, ciężarówki i nowoczesne campery – to wszystko będzie czekać na fanów motoryzacji  podczas tegorocznego Poznań Motor Show. Hasłem przewodnim tej edycji jest „Motoryzacja jutra”.

Poznań Motor Show 2018, które odbędą się 5-8 kwietnia na MTP, to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. Są obowiązkowym wydarzeniem dla każdego pasjonata motoryzacji. Poniżej zdjęcia z konferencji prasowej.

– Kolejna edycja Poznań Motor Show zapowiada się rekordowo pod każdym względem, zarówno motoryzacyjnych premier jak i zaangażowania central importerskich – informuje Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.- Motywem przewodnim tegorocznych targów jest hasło „Motoryzacja jutra”, co podkreślone zostanie zarówno poprzez liczbę pojazdów koncepcyjnych, jak i tych z napędami alternatywnymi, które bez wątpienia są przyszłością motoryzacji.

W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział ponad 135 tysięcy gości. Organizatorzy szacują, że w tym roku może ich być jeszcze więcej.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz