Poznań Moto Fest nadjeżdża!


Od 27 do 28 czerwca na terenie MTP czeka nas motoryzacyjne wydarzenie pełne emocji i najlepszej zabawy, którego nie można przegapić. Sportowe samochody, klasyczne modele, auta wyścigowe i wiele więcej. To obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego fana motoryzacji.

 

Czym jest Poznań Moto Fest?

Poznań Moto Fest to targi motoryzacyjne, będący częścią wspólnej kampanii Grupy MTP, miasta Poznań oraz lokalnych firm i instytucji – #WracamyDoGry. Przez dwa dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni bogata ekspozycja, w której znajdzie się ponad 200 wyjątkowych pojazdów, w tym samochody, motocykle i kampery.

Fani czterech kółek będą mogli podziwiać zarówno nowoczesne, sportowe auta, jak i klasyczne, zabytkowe modele. Spodziewanych jest ponad 50 super-samochodów oraz pojazdów kolekcjonerskich. Na zwiedzających czekają również nowości zaprezentowane przez czołowych poznańskich dealerów samochodowych oraz auta tuningowe. To wszystko uzupełnią liczne atrakcje dla całej rodziny, a także zabawy i aktywności dla najmłodszych.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz