Poznań Maraton: jubileuszowe 42,195 „okiem drona”


Już prawie 5 tysięcy zawodników zarejestrowało się na 20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. Mimo, że wydarzenie zaplanowane jest dopiero na 20 dzień października już dziś wzbudza wśród biegaczy ogromne zainteresowanie. Dla organizatorów okrągła rocznica jest okazją do stworzenia wyjątkowej oprawy godnej najważniejszego święta biegowego w Polsce.

Jedną z takich opraw jest nowa odsłona trasy biegu, która nie tyko pokazuje przebieg dystansu maratońskiego, ale i również piękne zakątki miasta, które będą mieli okazję zobaczyć, zawodnicy pokonujący dystans 42 kilometrów i 195 metrów.

Nadal wielką niespodzianką pozostaje layout tegorocznej koszulki oraz projekt medalu. Organizatorzy uchylają jednak rąbka tajemnicy i zdradzają, że będzie to całkiem nowa, wyszukana propozycja. W tej samej tonacji kolorystycznej i graficznej zawodnicy w pakietach startowych otrzymają: torbę, koszulkę i komin. Po raz kolejny Organizatorzy Poznań Maratonu postawili na markę 4F, która dostarczy biegaczom zaprojektowaną specjalnie na jubileuszową edycję i dopracowaną w każdym szczególe koszulkę techniczną.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz