Poznań Game Arena już wkrótce


Od 18 do 20 października Międzynarodowe Targi Poznańskie ponownie staną się centrum gamingowego świata. Wydarzenie organizowane przez Grupę MTP dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

Co czeka na uczestników Poznań Game Arena?

PGA jak zawsze dostarczy licznych atrakcji i niezapomnianych wrażeń dla wszystkich miłośników gamingu. Program PGA wypełniony jest po brzegi premierowymi pokazami gier i sprzętu, turniejami e-sportowymi, spotkaniami z gwiazdami, konferencjami i konkursami z cennymi nagrodami. Przez 15 lat wokół Poznań Game Arena udało się zbudować blisko półmilionową społeczność, zakochaną w grach i innych formach wirtualnej rozrywki. Oto, najważniejsze atrakcje, jakie czekają na uczestników w tym roku.

Pierwszy pokaz Cyberpunk 2077 w Polsce!

Na tę premierę wyczekują fani gier na całym świecie. Mimo że najnowsza produkcja CD-Projekt zadebiutuje na rynku dopiero w kwietniu 2020 roku, to już teraz bije rekordy zakupów wydania przedpremierowego.

Wszyscy odwiedzający tegoroczną edycję PGA będą mogli zobaczyć w akcji najnowszą produkcję CD PROJEKT RED, po raz pierwszy prezentowaną w polskiej wersji językowej. Pokazy będą prowadzone na żywo przez deweloperów gry na stoisku Cyberpunk 2077 (hala 7A, pawilon 3).

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz