Pożegnanie ze Strefą Wielkich Emocji


Niedziela, to ostatni dzień funkcjonowania Strefy Kibica w Poznaniu to także ostatni dzień EURO 2012. Dzisiaj poznamy mistrza Europy. Kto nim będzie Włosi czy Hiszpanie, którzy mają szansę zostać pierwszym krajem, który obroni ten tytuł w historii piłki nożnej? Jedni i drudzy mają swoich zwolenników, pozostawmy więc sprawę czempionatu otwartą. To także ostatni dzień koncertów na wielkiej scenie i tego także poznaniakom będzie bardzo brakować. Okazuje się, że mimo wcześniejszych utyskiwań grono eurozadowolonych znacznie się powiększyło! I dobrze, bo świadczy to o tym, że jesteśmy ludźmi otwartymi, a nie zaściankiem Europy!

 

 

Na pożegnanie w Stefie Kibica:

13:00 Strefa Junior, Animacje dziecięce

Oficjalni sponsorzy Turnieju zadbają o boisko do gry w piłkę nożną „Gigantyczne piłkarzyki”, profesjonalną „Bramkę Radar” do pomiaru prędkości i siły strzału, czy też piłkę guzikową. Nie zabraknie też licznych konkursów i ciekawych nagród.

 

16:30 Scena Główna, Ewa Jach

Młoda, debiutująca solowo wokalistka, mająca na swoim koncie współpracę z Kayah, Kasią Wilk czy Mezo, laureatka wielu festiwali. Jej najnowszy singiel „Mamy czas”grany przez największe rozgłośnie radiowe, promuje debiutancki krążek „KomPozycje”.

 

18:00 Scena Główna, De Mono

 

19:50 Scena Główna, Djembe Planet

Djembe Planet to istniejąca od 2006 roku szkoła gry na bębnach afrykańskich djembe i dundun. Jest to zespół prezentujący afrykańskie rytmy na wszelkiego typu imprezach. Wspomagani przez śpiew i taniece afrykańskie dostarczają niezwykłych emocji publiczności.
20:45, Telebimy, Hiszpania – Włochy,Kijów, Stadion Olimpijski, Finał Euro 2012

 

22:55 Scena Główna,  FAN ZONE Rezydent – DJ SET

DJ’e grający muzykę dance/pop/house

 

jp

 

Fot. Strefa Kibica, J. Podolski

 

Dodaj komentarz