Postępy na budowie Nowe Ogrody IV


Przy ulicy Meissnera na poznańskich Jeżycach trwa rozbudowa projektu mieszkaniowego Nowe Ogrody. Realizowana przez dewelopera Proxin Ogrody inwestycja to kontynuacja nowoczesnego osiedla, w ramach którego aktualnie powstają 104 mieszkania, komórki lokatorskie, podziemna hala garażowa oraz lokal usługowo-handlowy. Finalizacja czwartego etapu planowana jest na koniec IV kwartału 2019 roku.

Deweloper zdradza, że wszystkie prace związane z czwartym etapem Nowych Ogrodów przebiegają zgodnie z harmonogramem. – Budynek powoli nabiera kształtów. Aktualnie przygotowujemy się do budowy kolejnych pięter. W klatce G i H kładziony jest strop nad 2 piętrem, natomiast w klatce J i nad garażem strop nad parterem – informuje Marlena Zapalska, prezes spółki  Proxin Ogrody.

Po zakończeniu prac przy ul. Meissnera, osiedle wzbogaci się o nowy budynek, liczący łącznie 104 lokali mieszkalnych. W sprzedaży dostępne są przestronne kawalerki  oraz dwu-, z trzy- i czteropokojowe mieszkania z aneksem kuchennym, a metraże wahają się od 30,48 do 81,97 mkw.  Lokale znajdujące się na parterze będą posiadać ogródki, natomiast do mieszkań zlokalizowanych wyżej przynależeć będą przestronne balkony lub tarasy. Ceny rozpoczynają się od 6 650 zł/mkw.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz