Pomerania Fun Park nagrodzona Perłą Powiatu


Pomerania Fun Park Rodzinny Park Rozrywki to największy park w województwie zachodniopomorskim położony 13 km od Kołobrzegu, który powstał w 2017 roku (w całości otwarty od 27. 04. 2018 r.). Pomerania Fun Park to rodzinna firma z tylko polskim kapitałem. Jej właścicielem jest Marek Różewski, mieszkaniec Tarnowa Podgórnego, który z Kołobrzegiem związał się 12 lat temu budując Hotel Leda SPA**** .

Pomerania Fun Park Rodzinny Park Rozrywki codziennie pracuje na swoją dobrą renomę i zadowolenie klientów zwłaszcza tych najmłodszych. W 2018 roku Pomieranię Fun Park odwiedziło 130.000 osób.

W Pomerania Fun Parku cała rodzina może spędzić wspaniały czas na wspólnej zabawie. Na terenie parku znajdują się atrakcje zewnętrzne dostępne sezonowo oraz atrakcje całoroczne działające niezależnie od pogody. Ponadto do dyspozycji gości są dwie restauracje i kawiarnia. Pomerania Fun Park to również strefa, gdzie organizowane są imprezy i koncerty. Atrakcje przygotowano w taki sposób, aby zarówno dzieci jak i dorośli mogli bawić się do woli. W parku znajduje się również autentyczna wioska wikingów – Trollborg. To gród składający się z 10 chat, w których żyją i pracują prawdziwi wikingowie. Pozwala on poznać historię regionu, tworzy żywą jej kartę.

Pomerania Fun Park to docelowo 30 ha rozrywki dla całej rodziny, dziś jest 8 ha zabaw na dworze, 3000m2 krytej hali zabaw.

W maju 2019 nastąpi II etap projektu Wodny Świat, gdzie na 14ha znajdować się będą zalewy wraz z wyspami, na których będą swobodnie żyły zwierzęta. Po zalewach będzie można pływać łódkami i rowerami wodnymi, a dla amatorów opalania będzie przygotowana plaża.

Pomerania Fun Park Rodzinny Park Rozrywki został właśnie nagrodzony Perłą Powiatu.

– To niesamowite, bardzo dziękujmy za takie wyróżnienie i zaszczyt, nie ukrywam że teraz aż strach się bać ile pracy będziemy musieli włożyć w to, by nasze dobre imię utrzymać – skomentowała przyznanie nagrody Monika Różewska-Chudzik. – Gdy ktoś widzi Twoje zaangażowanie – i przyznaje Ci taką nagrodę, to każdy słabszy moment przestaje się liczyć.

Czytaj także:

Przedsiębiorca z Tarnowa Podgórnego wybudował wielki park rozrywki – zobacz zdjęcia

 

Dodaj komentarz