Policja w godzinę odzyskała skradziony samochód (FILM)


Policjanci z Wydziału ds. Przestępczości Samochodowej Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu odzyskali samochód o wartości ponad 70 tys. zł godzinę po jego kradzieży. Zanim właściciel pojazdu zorientował się, że jego auto zostało skradzione, przestępcy byli już w rękach policji, a pojazd odzyskany. Sprawcy zostali zatrzymani. Jeden z nich od pięciu miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Poznańscy policjanci z Wydziału ds. Przestępczości Samochodowej zatrzymali dwóch mężczyzn, chwilę po tym jak ci ukradli samochód marki Volkswagen Golf. Mundurowi od dłuższego czasu się nimi interesowali. Mężczyźni byli karani za podobne przestępstwa. To, że zostaną zatrzymani, było dla policjantów tylko kwestią czasu. Tym razem zostali zatrzymani na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa.

4 lipca br. w miejscowości Zakrzewo w godzinach porannych dwóch mężczyzn przyjechało na teren opuszczonej posesji kradzionym samochodem. Policjanci obserwowali sprawców i od razu zatrzymali. Okazało się, że pojazd marki Volkswagen Golf, warty ponad 70 tysięcy zł., został skradziony chwilę wcześniej z posesji domu w Zakrzewie. W związku z tym, że zdarzenie miało miejsce w godzinach porannych właściciel samochodu jeszcze nie wiedział, że pojazdu nie ma przed domem. O samym fakcie kradzieży dowiedział się od policjantów, którzy mieli już zatrzymanych sprawców i odzyskany samochód.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz