Półfinał II ligi żużlowej już w niedzielę w Gnieźnie


Rozgrywki na torach 2. Ligi Żużlowej wkroczyły w decydującą fazę. Przed nami rewanż za półfinał w stolicy Wielkopolski. Do Gniezna przyjeżdża rywal zza miedzy, zespół Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań, nad którym patronat sprawuje „Nasz Głos Poznański”, w Gnieźnie zmierzy się z GTM Start Gniezno.

W pierwszym meczu tych dwóch drużyn górą byli czerwono-czarni. Na Golęcinie triumfował GTM Start Gniezno w stosunku 49:40. Jak będzie przy Wrzesińskiej? O tym przekonamy się 3 września. O godzinie 17.00 rozpocznie się prezentacja przed półfinałem 2. Ligi Żużlowej, a kwadrans później zawodnicy staną pod taśmą maszyny startowej by rywalizować o punkty.

Sztab szkoleniowy czerwono-czarnych ma do dyspozycji cały zespół. Po kontuzji w pełni sprawny jest Oliver Berntzon, który z dobrej strony zaprezentował się w pierwszym meczu w Poznaniu.  Gotowi do jazdy są także pozostali seniorzy z kapitanem Mirosławem Jabłońskim i Marcinem Nowakiem na czele. Z pozytywnej strony w ubiegłotygodniowych zawodach młodzieżowych zaprezentował się Damian Stalkowski. Wychowanek bydgoskiej Polonii powraca do formy po urazie barku. W środę poznamy awizowane zestawienia obu ekip na niedzielny mecz.

Trwa przedsprzedaż biletów – są one do nabycia na stronie http://bilety.startgniezno.com oraz w siedzibie klubu przy ul. Wrzesińskiej. Na półfinał nie obowiązują karnety, nie ma także darmowego wstępu dla dzieci. Każdy uczestnik wydarzenia planowanego na 3 września powinien posiadać bilet. Do lat 12 obowiązują bilety młodzieżowe – duża ich ilość znajduje się  w darmowej dystrybucji. Dwa tysiące wejściówek dla najmłodszych kibiców ufundował sponsor meczu z zespołem z Poznania. Bilety młodzieżowe będzie można otrzymać odwiedzając w weekend kluby Vehikuł Czasu – w Gnieźnie, Środzie Wielkopolskiej, Skorzęcinie oraz Wągrowcu, a także Klub Best we Wrześni.

Ponadto, wspólnie z partnerami GTM Start Gniezno, przygotowany został szereg akcji promocyjnych. Darmowe bilety młodzieżowe czekają w następujących punktach na terenie Gniezna oraz okolicznych miejscowości: Kino Helios, Market Carrefour , Jupiland – Centrum Zabaw dla dzieci, Dżungla – Sala zabaw dla dzieci, Empik, sklepy Społem, Chata Polska, Małe Delikatesy, Fantazja – Klub zabaw dla dzieci, Restauracja Hubertus, Restauracja Sphinx, Leo Libra – Restauracja Dziki dwór pod kaczką, Galeria Karuzela, Dino Świat – Centrum zabaw i rozrywki dla dzieci, Aquapark – Wągrowiec, Fiku Miku – Sala zabaw dla dzieci – Trzemeszno, Superland – Witkowo, Kinder Planeta – Centrum Handlowe Posnania.  Bilety młodzieżowe są dostępne również w siedzibie klubu przy ul. Wrzesińskiej 25. Każdy kupujący bilet wstępu na stadion będzie mógł otrzymać wejściówkę dla najmłodszych za darmo. W sekretariacie GTM Start dostępne są również bilety ze zniżką dla posiadaczy karnetów – rabat w wysokości 20%. W dniu meczu uruchomiona zostanie specjalna kasa dedykowana dla posiadaczy karnetów, którzy w niedzielę również będą mogli skorzystać z przygotowanej zniżki. W rundzie półfinałowej nie ma darmowych programów. Publikacja w formacie A4 dostępna będzie w kasach oraz na stoisku z gadżetami w cenie 10 zł.

Ceny biletów na półfinał 2. Ligi Żużlowej prezentują się następująco: sektor AB – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł, sektor C – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł, młodzieżowy, sektor AB i C – 5 zł, trybuna – 40 zł.  Najlepsza atmosfera na trybunach, świetna zabawa dla kibiców. Zachęcamy fanów do tego, aby w niedzielne popołudnie odwiedzić stadion przy ulicy Wrzesińskiej.

Dla naszych Czytelników mieliśmy 5 dwuosobowych zaproszeń na ten pojedynek!

Konkurs trwał do 1 września do godz. 11. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Zobacz inne nasze konkursy kliknij tutaj.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowaniakliknij tutaj. 

www.facebook.com/naszglospoznanski/

 

Dodaj komentarz