Podsumowanie 3. kolejki Fortuna 1 Ligi


Nowym liderem Fortuna 1 Ligi po 3. kolejce została Bytovia Bytów. Przypomnijmy, Warta Poznań wygrała ze StaląMielec. Na zwycięstwo w lidze nadal czekają: Chrobry Głogów, GKS Tychy, GKS Jastrzębie, Sandecja Nowy Sącz i Garbarnia Kraków.

Przed 3. Kolejką Odra była jedynym zespołem w lidze z kompletem zwycięstw. Jednak w piątek musiała zadowolić się jednym punktem po remisie z Wigrami Suwałki. Był to pierwszy domowy remis Odry od pięciu spotkań w lidze. Podział punktów kosztował zespół z Oleskiej jak się okazało fotel lidera. – Zgodzę się z trenerem gości, że ten mecz był fajny przede wszystkim dla ludzi. Były bramki, sytuacje, spięcia, faule, kontrowersje. Wszystko to, po co chodzi się na stadion, można było zobaczyć w Opolu – podsumował Mariusz Rumak.

Po dwóch pechowych remisach, Chojniczanka zgarnęła w spotkaniu z Rakowem Częstochowa pełną pulę. Co więcej w szóstym ligowym spotkaniu przed własną publicznością, ekipa z Chojnic zanotowała piąte zwycięstwo! Bilans bramek w tych spotkaniach? 16-4!

Po raz trzeci GKS Tychy prowadził w meczu i po raz trzeci nie udało się dowieźć ekipie Ryszarda Tarasiewicza prowadzenia do końca spotkania. W derbach nastąpił podział punktów. – Zabrakło skuteczności, jest nad czym pracować, ale jest powiew optymizmu jeśli chodzi o grę. Myślę, że takimi meczami możemy kupić publikę – mówił po meczu Jacek Paszulewicz.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz