Park Handlowy Franowo: Od dziś 10 tys. produktów za 1 zł


Wielkie otwarcie nowego pasażu handlowego Inter IKEA Centre Group Poland odbędzie się już w środę, 25 września. Z tej okazji inwestor Parku Handlowego Franowo w Poznaniu przygotował trwającą aż 5 dni akcję „Poczuj moc złotówki”, podczas której za 1 zł będzie można kupić 10 tys. produktów. Rzeczywistą moc srebrnej monety Poznaniacy mogą także pokazać, włączając się do trwającej w tym czasie akcji charytatywnej dla podopiecznego Fundacji Serce Dziecka.

Od 25 do 29 września 2013 w ramach akcji „Poczuj moc złotówki” osoby, które przybędą do Parku Handlowego Franowo, będą mogły kupić produkty spośród ponad 10 tys. dostępnych w tym czasie za 1 zł. Wśród produktów będą dostępne m.in. koce z mikrofibry, poduszki, pościel, kołdry, szklanki, kubki, talerze czy klosze do lamp.

– Obecnie ze złotówką w portfelu możemy kupić w Poznaniu niewiele produktów. To zmieni się już 25 września w Parku Handlowym Franowo, gdzie klienci rzeczywiście poczują moc złotówki – zdradza Andrzej Hnatiuk, kierownik Parku Handlowego Franowo. – Za niewielką kwotę, zaledwie 1 zł, będą mogli nabyć pełnowartościowe produkty, które w regularnej sprzedaży są dostępne za wielokrotnie wyższą kwotę – dodaje.

W tym samym czasie ogromną moc złotówki będą mogły pokazać także osoby, które poprzez kupno dedykowanej torby na zakupy wesprą akcję charytatywną przygotowaną z okazji otwarcia pasażu. Dochód ze sprzedaży 10 tys. toreb w całości przeznaczony zostanie na leczenie 3-letniego, chorego Michała, podopiecznego Fundacji Serce Dziecka. – Może się wydawać, że złotówka to niewiele, jednak każda jest niezwykle cenna i może realnie pomóc temu dzielnemu chłopcu w walce z ciężką chorobą – wyjaśnia dalej Andrzej Hnatiuk – Mamy nadzieję, że uda nam się osiągnąć założony cel i zebrać 10 tys. zł, które pozwolą wesprzeć leczenie Michałka, by poprawić jego komfort życia.

Gotowe na przybycie klientów są już prawie wszystkie sklepy Parku Handlowego Franowo. Nowy pasaż ma powierzchnię 14 000 mkw., a cały, rozbudowany Park Handlowy Franowo obejmuje aż 80 000 mkw. powierzchni handlowej. Zlokalizowanych jest na niej 29 sklepów (w tym wielkopowierzchniowych). Klienci mogą wybierać produkty wśród różnorodnej oferty dla całej rodziny – od markowej odzieży sportowej w Decathlonie i Sports Direct, poprzez akcesoria dla najmłodszych do nabycia w SMYKu, aż po wszystkie niezbędne przedmioty do remontu i aranżacji domu czy ogrodu. Ich szeroki wybór oferują takie marki jak: IKEA, Jula, Bel-Pol, RTV EURO AGD, Jysk czy OBI. Dzięki rozbudowie Park Handlowy Franowo zyskał również 1700 nowych bezpłatnych miejsc parkingowych i ma ich obecnie 3000.

O Parku Handlowym Franowo:

Park Handlowy Franowo w Poznaniu to centrum usługowo-handlowe, w którym klienci w jednym miejscu mogą nabyć różnorodne produkty. Po otwarciu we wrześniu 2013 r. nowego pasażu handlowego o powierzchni 14 000 mkw. Park Handlowy Franowo ma do zaoferowania 80 000 mkw. powierzchni handlowej z 29 sklepami (w tym wielkopowierzchniowymi). W nowym pasażu handlowym znajdują się takie sklepy jak: JULA, Jysk, SMYK, Bel-Pol, Sports Direct oraz RTV EURO AGD, a wkrótce zostanie otwarty również sklep Maxi Zoo. W osobnych budynkach mieszczą się IKEA, OBI, Decathlon, Carrefour wraz z galerią i McDonald’s.

Park Handlowy Franowo położony jest 7 km na południowy-wschód od centrum Poznania. Lokalizacja tuż przy węźle komunikacyjnym drogi nr 11, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2, zapewnia dobry dojazd dla klientów. Mają oni do dyspozycji 3000 bezpłatnych miejsc parkingowych.

 

 

Dodaj komentarz